Dantel ve Sprey Boya İle Mobilya Yenileme

dantel sprey boya mobilya yenileme
dantel sprey boya mobilya yenileme

Anlatacağımız proje diğer projelerimize göre çok marjinal ve eğlenceli bir proje olacak. Bu projemizde görünümünü sevmediğimiz çekmeceli bir dolabı dantel yardımı ile çok hoş ve tatlı bir görünüme koyacağınız. Evet yanlış duymadınız dantel ile! Yapacağımız işlemler aslına bakarsanız çok kolay fakat bir o kadar da dikkat gerektiren bir iş. Aksi takdirde sonuç pek hoş olmayabilir. Dikkatli bir şekilde işlemleri gerçekleştirdiğinizde o beğenmediğiniz çekmeceli dolabınız çok hoş ve tatlı bir görünüme sahip olacak. Aşağıda görüldüğü gibi örnek bir projemiz var. Hemen inceleyebilirsiniz.

Dantel ve Sprey Boya ile Mobilyalarınızı Yenilemek İçin Malzemeler

Sadece üç malzemeye ihtiyaç duyuyoruz;

Büyük bir dantel örgü
Selebant
Sprey Boya

Dantel ve Sprey Boya İle Mobilya Yenileme Uygulama

Dediğimiz gibi uygulamamız gerçekten çok kolay fakat çok fazla özenli ve dikkatli şekilde yapılması gerekiyor. Örnek olarak görünümünü sevmediğiniz çekmeceli dolabınızı bahçenize çıkarınız aksi takdirde evinizin içini de boyayabilirsiniz. Daha sonra mobilyanızın desen yapmak istediğiniz bölgesine danteli selobant yardımı ile sabitleyiniz. Çok iyi sabitlediğinizden emin olun. Dantel kayar ise görünüm gerçekten berbat olacaktır. Sabitlediğiniz dantel üzerine mobilyanıza uygun olacak renkteki sprey boyayı sıkıyoruz. Krem rengi bir mobilya üzerine turkuaz rengi hakikaten çok hoş ve tatlı duruyor. Bunu da belirtmek isterim daha sonra kurumaya bırakıp ardından dantelimi kaldırıyoruz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı