Ana Sayfa Oya Dantel Modelleri Dantel Kemer Nasıl Yapılır

Dantel Kemer Nasıl Yapılır

Dantel Kemer videolu anlatım
Dantel Kemer videolu anlatım

Günümüzde, her insan yeni bir şey üretmek için kendini yoruyor ve çabalıyor. Yeni bir şey icat etmek için çok çalışan insanoğlu. İcat üretmek için elinden geleni yapmıyor değil. Haliyle insanımız icat yapacağım derken, kendine bir hobi bile bulmuş olabiliyor. Gelelim sizlerin de evlerinde yapabileceğiniz güzel bir hobiye, dantel ile kemer yapmaya. Dantel kemer yaparak, elbiselerinizin ve pantolonlarınızın çok daha güzel bir görüme sahip olmasına yardımcı olabilirsiniz. Özellikle abiye kıyafetlere çok yakışan dantel kemer, günün yıldızı olmanızda size yardım edebilir. Çok güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlayabilen bu dantel kemerlerin yapımı da çok basittir.

Dantel Kemer Nasıl Yapılır

Dantel Kemer Yapımı

Dantel kemer yapımında bize lazım olan eşyalar, iğne iplik, siyah şerit, istediğiniz türde bir kemer, silikon, kalem ve mezuradır. Gelelim dantel kemer yapımına, dantelinizi orta bölümden dikin, orta kısımlarını silikondan faydalanarak birbirine yapıştırın. Orta kısımları dikerek, buğumlu bir dantel görüntüsü elde edeceksiniz. Danteli kemer temasının olacağı kısma silikondan faydalanarak yapıştırın, sonrasında ise yapacağınız şeyler sırası ile şu şekilde olmalıdır, danteli ev kemerin orta kısmına gelecek şekilde, siyah kumaş şeridi ile birbirine tutturun. Söylediklerimin hepsini eksiksiz bir şekilde uygulamış iseniz, dantel kemeriniz hazır bulunuyor. Dantel kemerinizi beğenmedin mi? Bu sizin ilk denemeniz beğenmemiş olma olasılığınız olabilir. Dantel kemer yapımında sabır çok önemlidir.

Dantel Kemer Nasıl Yapılır 2

Sabır ile aşılmayacak dağlar yok. Sabırlı olup tekrar ederek çalışmalarınızı çok daha güzel bir hale getirebilmeniz mümkün olacak. Dantel kemer yapımında çeşitli renkler kullanabilirsiniz. Çeşitli renkler kullanarak dantel kemerinizi çok daha güzel bir görüntüye sahip bir hale getirebilirsiniz. Aynı şekilde çok farklı desenler de kullanarak dantel kemerinizi güzel bir hale getirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here