Ana sayfa Moda Daha Şık Görünmek İçin 10 Farklı Yöntem

Daha Şık Görünmek İçin 10 Farklı Yöntem

63
0
PAYLAŞ
şık görünmenin farklı yöntemleri
şık görünmenin farklı yöntemleri

Selam hanımlar sizlere bu yazımda çok daha şık görünmenin belli başlı ufak birkaç püf noktasından söz etmek istiyorum. Şık görünmenin ilk kuralından biri hatta olmazsa olmazı diyeceğimiz bakımlılık şartıdır. Bakımlı olan bütün bayanlar güzeldir. Doğal güzelliğin yanı sıra birde bakımlı olunarak da mevcut güzelliğin dışına çıkılarak daha güzel şık görünüm elde edilir. Şimdi öncelikle sizlere bu durumu resimli olarak da anlatmak isterim. Bazı bayanların şıklık püf noktalarını araştırdım ve modacılarla hem fikir hale geldim diyebilirim. Zaten modacılar da ufak ayrıntılarla sıradan bir bayanı mükemmel güzellikte gösterebiliyorlar. Ama biz yine de her bayanın güzel olduğunu kabul ederek bakımın da şart olduğunu yinelemek istiyoruz.

Şimdi öncelikle birinci resimdeki bayanı görüyorsunuz. Şıklığını pekiştirmek için detaylara dikkat etmiş durumdadır. Mini eteğini alttaki o harika görünüme sahip papuçlarla desteklemiş olan kızımızın güneş gözlüğü kombini de dikkatten kaçmıyor. Aynı zamanda kot tarzı üzerindeki cekette havasında bir başka hava katmış durumdadır.

daha şık görünmenin farklı yöntemleri

İkinci resimdeki bayan ise şıklık konusunda giyimine biraz kırmızı katarak bir de o kafasındaki görünümünü tamamlayacak olan şapkayla güzel görünmektedir.

şık görünmenin farklı yöntemleri

Sıradaki resimdeki bayanda sırt dekoltesi sokaktaki yürüyüşüne bir başka ahenk katmış durumda. Kot üzeri sırtı açık detay kesinlikle hanımların son günlerde sokak modası oldu diyebiliriz. Aynı şekilde renklere bağlı kalarak siyah altına mavi kot ve altına gayet şık boy uzatacak ayakkabı detayı gayet şık durmuş görünüyor.

daha şık görünmek

Devam ettiğimizde dördüncü resimdeki bayanda son derece güzel bir eteğin üzerine siyah deri tarzı ceket alarak sokak modasına yepyeni bir hava getirdiğini söylemeden edemeyeceğim. Oldukça değişik bir tarzı ifade eden bu kombin tutulacağa benziyor.

daha şık görünmek için neler yapmalı

Beşinci resimdeki bayanda ise koyu mavi kot üzeri askılı bir beyaz iyi gitmiş doğrusu. Bazı bayanların sıcak yaz havasından sıkılıp bu tarz gezindiği sokaklar daha cıvıl cıvıl oluyor.

daha şık görünmenin yolları

Altıncı şık giyinme püf noktasında ise sportif takılmasını seven bu bayan, gayet özel bir spor ayakkabısının üzerine hoş bir tayt, tişört kombini yapmıştır.

şık görünmenin yolları

Yedinci resimde boydan mini etek unsuru ve takıları oldukça elit göstermiş ve ince bir ayrıntı olduğu elindeki o takıyla aynı renkteki çantadan belli diyebiliriz.

daha şık görünme için yapılması gerekenler

Sekizinci detayda dantel sırt dekoltesi bir başka ahenk katmışa benziyor.

daha şık görünmek için ne yapmalı

Elbette dokuzuncu resimdeki gibi ayakkabı faktörünün unutulmaması gerektiğini söylemeliyiz.

daha şık görünmenin püf noktaları

Onuncu ve son resimde hanımefendinin üzerindeki şapka ve omuzları açık dekoltesi oldukça harika bir şık görünme püf noktası olarak yansımış durumdadır.

daha şık görünmek için yapılması gerekenler

PAYLAŞ
Önceki makaleÇengelli İğneden Takı Nasıl Yapılır?
Sonraki makaleOrigami Saksı Yapmak

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here