Çoraptan Oyuncak Kardan Adam Yapımı

çoraptan kardan adam yapma
beyaz çoraptan kardan adam yapımı

Çocuklar kışı çok severler. Nedeni bilinmez ama her çocuk kar yağdığında harika bir huzur ile sokaklara kendini atar. Ellerinin üşümesine aldırmaksızın kardan adam yapma yarışına girerler. Sizlerde onların bu sevdiği aktiviteyi gelin evinizde onlar için gerçekleştirin. Oyuncak kardan adam çocukların hem severek yapabilecekleri hem de onunla oturup oynayabileceği harika bir oyuncaktır. Bu şekilde farklı beklentilerin en iyi şekilde karşılandığı amigurumi sanatını onlar ile birlikte uygulayarak sizlerde evinizde ki malzemelerden harika oyuncaklar elde edebilirsiniz.

Bu hoş ve yaratıcı fikirler sayesinde onlar için harika oyun arkadaşları hazırlayabilirsiniz. Eşlerini kaybettiğiniz ya da giyilmeyen çoraplar ile harika ve cici bir kardan adam yapmanız mümkün olacaktır. Bu etkili aktivite onların el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda onlar için harika bir alternatif zaman geçirme nedeni olacak. Oyuncak kardan adam yaparken sizler de çocuklarınız ile birlikte harika zaman geçirebileceksiniz. Özellikle bu soğuk kış günlerinde evde onları oyalamak için harika bir uğraş edinmiş olursunuz.

Sizler için bu basit yapımı paylaşmak istedik. Bu ve diğer paylaşımlarımız ile harika yaratımlara sizler de imza atabilirsiniz. Özellikle çocuklarınız ile yapacağınız bu harika ve özel aktiviteler sayesinde etkili ve çok özel bir oyuncak da elde etmiş olursunuz. Kış aylarında onların odalarını süsleyecek oyuncak kardan adam sayesinde harika ve çok beğenilen bir ürün de üretmiş olacaksınız. Bu şekilde sizinle vakit geçiren çocuklarınız nasıl şeyler yapmak istediklerini, neyi nasıl yapacaklarını da öğrenmiş olacaklardır. Bu özel aktivite sizin de çocuklarınızın da oldukça hoşuna gidecek türden. Evinizde bulunan malzemeler ile yapacağınız bu özel oyuncak, maliyeti de neredeyse sıfır olan bir oyuncak. Bu farklı ve ideal yapımlar ile özel bir oyuncak alanı yaratmanız da mümkün olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı