Çoraptan Anlatımlı Oyuncak Kukla Yapımı

Çoraptan Anlatımlı Oyuncak Kukla Yapımı
Çoraptan Anlatımlı Oyuncak Kukla Yapımı

Evinizde oldukça basit araç gereçlerle çoraptan oyuncak kukla yapmaya ne dersiniz? Kulağa hoş gelen bu çalışmayla sizlere ev ortamında kukla oyuncak yapımını anlatacağım. Bu çalışmamda resimli olarak da paylaşımını yaptığım anlatımlı oyuncak kukla yapımını çok seveceğinizi umuyorum.

Resimde yer alan işlem adımlarını uygulamak suretiyle sizde evde yer alan eski çoraplardan kukla yapabileceğiniz bu çalışmayla, kukla oyuncak yapabileceksiniz. Çocukların çok seveceği bu oyuncak kuklayla onları sevindirebileceksiniz.

Çocukları olmayan aileler de evlerine misafir olarak gelen çocukları sevindirmek adına bile bu güzel anlatımlı çoraptan oyuncak kuklayı yaparak hem stres atabilirler hem de misafir olan çocuklara da harika oyuncaklar takdim etmiş olacaklardır.

Sadece oynanması amacıyla değil bunun yanında bu oyuncağı yaparak evinizde süs malzemesi kullanımı için de bulundurmanız yerinde olacaktır. Yani evinize yakışacak süs oyuncağınız olacaktır. Yapım aşamalarına bakınca oldukça basit gelecek bu güzel çalışma sayesinde artık sizde çocukları sevindirmenin yolunu bulmuş olacaksınız.

Evde yer alan atmak üzere olduğunuz ve ya fazla kullanmadığınız çorapları bu projemizde değerlendirebilirsiniz. Kolay yapılan bu anlatımlı kukla yapımını çocuklarınız varsa onlarda yardım ederse daha şen bir hal alacağına eminim.

Evde böylesi harika çalışmalara yer vermek hem zamanınızı güzel değerlendirmek anlamlarına gelecek hem de eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. Süs eşyaları evinize gerçek anlamda çok yakışacağından yakınlarınız onu merak ederek nasıl yaptın diyerek bile sorabileceklerdir diyebilirim.

coraptan-anlatimli-oyuncak-kukla-yapimi
coraptan-anlatimli-oyuncak-kukla-yapimi1
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı