Çok Şık 14 Tığ İşi Boyunluk Modeli

Tığ İşi Boyunluk Modelleri
Tığ İşi Boyunluk Modelleri

Farklı şeyleri sizler ile paylaşmayı çok seviyorum. Bu şekilde bilgi edinmek, görmek ve incelemek istediğiniz modelleri de sitemde bulabiliyorsunuz. Sitem de gerçek amacına ulaşıyor. Hayata güzellikler katan örgü modelleri, benim de beğendiğim ve yapmaktan çok zevk aldığım projeler. Bu neden ile sizlere de derlediğim modelleri sunmak istiyorum. Kış aylarının yaklaşması ile atkı, bere ve eldiven gibi birçok aksesuar da hayatımıza dahil oluyor. Son dönemin popüler modellerinden olan tığ işi boyunluk çeşitleri, benim kadar sizin de dikkatinizi çekmiş olabilir. Oldukça şık duruşları, derli toplu oluşları nedeni ile her zaman kullanım için uygunlar. Bu neden ile belki sizler de bu sene bu tarz bir ürün yapmak isteyebilirsiniz.

Genel olarak derlediğim modeller kısa, boynu saran ve farklı motiflerden oluşuyor. Bu sene bu boyunlukları sıkça göreceğiz. Kış aylarının vazgeçilmez ve özel aksesuarları olan bu modeller, eşsiz sonuçları da alabileceğiniz farklı ürünlerdir. Geleneksel sistemden de farklı şekilde modeller, her zaman daha fazla tercih ediliyor. Artık klasik atkılar yerine tığ işi boyunluk modelleri daha fazla kullanılıyor. Etkin bir şekilde, hızlı bir biçimde örebileceğiniz bu modeller, aynı şekilde kıyafetleriniz ile de çok özel bir kombin sağlayabilir. En farklı sonuçları en hızlı şekilde alacağınız bu modeller, etkili ve inanılmaz bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor.

Uçları sivri ya da düz olabilen bu modeller, daha kullanışlı olması adına düğmeler ile de birleştirilebiliyor. Bu şekilde özel bir havaya sahipler. Renkli, tek renk ya da ebruli ipler ile bu modelleri yapmanız mümkün. Oldukça etkin ve eşsiz olan bu hoş modeller, incelemeniz için aşağıda yer alıyor. Detaylı şekilde bakabilir, bazılarını hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Örmesi de oldukça kolay olan tığ işi boyunluk modelleri, spor ya da klasik kıyafetler ile de çok uyumlular. Bu neden ile vitrinlerde de sıklıkla göreceğimiz bu modellerden hemen sizler de birkaç tane yapabilirsiniz. İnanılmaz şık olan bu modeller, her bakımdan kullanışlılar da. Etkili bir aksesuar arayan bayanlar için bu harika seçimler önerilebilir.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı