Çok Özel Kız Bebek Örgüleri

örgü
örgü

Örgü çalışmaları arasında her zaman sevmiş olduğum bir örnekle yine karşınızdayım. Hanımlar bu özel örgüler, kız bebeklerinizin doğal güzelliklerine güzellik katacak türde örgü örnekleridir. Kız çocukları için giyimde aslında çok fazla seçenek var elbette. Fakat kız bebeklerimizi biraz daha süslü gösterecek olan örgüden yapılma bebek giysileri hoşunuza gidecektir diye umuyorum. Örgü işlerinde fazla çeşit olması sebebiyle bu yazımızı, kız çocuklarımız için örgü türlerine ayırdım. Resimli galeride yapmak isteyeceğiniz kalitede harika kız bebeklerine has örgü türlerini keşfedeceksiniz. Son dönemlerde tığla yapılan birçok el işi ve tığ işi çalışmanın da kız bebeklere çok güzel gittiğini söylemem gerek.

Örneklerimizde dikkat ederseniz, son dönemin popüler tığ işi ve şişle yapılmış örgüleri de yer almaktadır. Bu harika örgülerin kız bebeklerinizi daha şirin gösterecektir. Modellere bakınca hepsinin birbirinden harika görünümdeki örgüler olduğunu fark edeceksiniz. Örgü örmeye henüz başlamadıysanız bile, bu örgülerle beraber sizde örgü işlerine merak sarabilirsiniz. Kız bebeklerinde çiçekli olan genellikle de böcekli dantel detayları, kız bebeklerini kesinlikle şirin göstermektedir. Bu figürlü güzel örgü işi elbiselerin içinde kız bebeklerini görmek isteyen anneler, sizler de ellerinize örgüyü alarak sunduğumuz harika örnekleri örmeye başlayabilirsiniz. Örmesi son derece kolay olan örneklerden seçmiş olduğum bir resim galeri olduğunu da hatırlatmak isterim.

Zorlanmayacağınızı umduğum çok özel kız bebek örgü modellerini sitemizde sürekli olarak takip edebilirsiniz. Dilerseniz birden fazla modeli belirleyerek boş vaktiniz oluştukça rahatça örmeye devam edebilirsiniz. Galeride yer alan örnekleri, sevdiğiniz kişilerin bebeklerine de örebilirsiniz. Örmek isteyeceğiniz hatta hediye etmek isteyeceğiniz kadar harika modelleri keşfetmek mutlu edecektir. İlk iş olarak örgü malzemelerini toparlayarak, yani hangi şiş ve örgü ipliğinden öreceğinize karar vererek ilk adımı atabilirsiniz. Devamında ise örgü modelinizi belirleyerek, içinde kolay figür olanları tercih ederek hemen sizde örgü işinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Çok özel kız bebek örgüleri, aynı zamanda örgü işinde ilerlemenizi de sağlayacak motiflerden oluşmaktadır. Bu kolay yoldan örgüye adım atmanızda etkili olacak, daha sonra karşınıza çıkacak zor motifleri basitçe aşmanızı da sağlayacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı