Çocuklar İçin Örgü Türleri

çocuklar için örgü pançolar
çocuklar için örgü pançolar

En zevkli örgülerden olan çocuk örgü işleri, hanımların sevdiği türler olup yapması da gayet zevkli el işleridir. Babaların ve annelerin torunlarına bebek örgüleri yapmaları ise bambaşka bir keyif olabiliyor. Genel olarak bakıldığında çocuklara yönelik olarak yapılan örgülerin daha çeşitli ve daha bolca olduğu örneklerden kesitleri, galeride siz değerli hanımlara sunmuş bulunmaktayım. Sıkıntı yaşatmayacak kadar basit olan, çocukların da seveceği renklerden oluşan örgüleri siz de örmeye hemen başlamalısınız. Renkli iplerle örülü örnekler galerimizden ilham almanız üzere size özel şekilde hazırlandı. Ben denediğimde büyük keyif aldığımı gizleyemeyeceğim.  Kız çocukları için örgü elbise modelleri konusunda da sizlere bilgiler vermek istiyorum. Kız çocuklarına has olan örgü işleri, örgü türlerinde ilk sırayı almaktadır.

Örgüden yapılma elbiseyi giyecek çocuğun güzel gözükmesini sağlayacak olan modeller, kış aylarında da hasta olmamasını sağlayacaktır. Sezonun öne çıkan örgü örneklerini, tercih ederek rahatça örmeye başlayabilirsiniz. Kız çocuklarına özel örgü etek modellerinde ise, yine rengarenk yapılabilen eteklere de sahip olunabilir. Erkek çocukları için ise örgüden yapabileceğiniz yelek modelleri mevcuttur. Farklı türleri de bulunan erkek çocuklarına özel, onların sevecekleri türde yelekleri örmek de mümkündür. Özellikle yeleklerde yer alacak erkek çocuklarının seveceği motifler, çocukların ilgisini çekecek türde olan çizgi film kahramanlarından oluşabilmektedir. Erkek çocuklarına özel arabalı örgü patik modelleri ise bir başka dikkat çeken ve hanımların severek yaptıkları örgülerdendir.

Çocuklar genellikle patikleri ya da terlikleri giymesini pek sevmezler. Çocukların sevecekleri türde patikleri örmek gerekir. Hem kız hem erkek çocukları için farklı türdeki pançoları deneyebilirsiniz. Yine çocukların hoşuna gidecek örgülerin başında gelen panço örnekleri, örülmesi bakımından da kolay modellerdir. Çocuğunuza giyerken ve hareket ederken, rahat edeceği bir panço modeli örebilirsiniz. Örgü atkılarda çocukların sevecekleri örgü modelleri arasında geliyor. Soğuk geçen kış aylarında, çocukları korumanın farklı yolları var elbette. Fakat örgüden yapılma ürünler, çocuklarınızı soğuklardan korumada etkili çözümler arasında gelebiliyor. Örgü atkı ve bereleri yapması hem keyifli oluyor hem de güzel bir amaç için yapmak, son derece harika mutluluklar yaşanmasını sağlıyor. Çocukların sevecekleri türde ponponlar örmek ve atkılara bunu eklemek, süslü atkılar takan çocukların keyfini yerine getirecektir.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı