Çeyizlik Dantel Oda ve Salon Takımı Yuvarlak Tığ İşi Modelleri

Çeyizlik Dantel Oda ve Salon Takımı Yuvarlak Tığ İşi Modelleri 2
Çeyizlik Dantel Oda ve Salon Takımı Yuvarlak Tığ İşi Modelleri 2

Oda ve salonlarınızda mobilyalarınızı süsleyecek yeni tığ işi dantel modelleri ile yine birlikteyiz. Birbirinden güzel tam 20 tane oda ve salon dantel örneği ile sizlere farklı modeller göstermek istiyorum. Bu dantel modellerini isteyen çeyizi için isteyen de salon ve odasındaki mobilyalarını süsleme amacıyla kullanabilir. Hepsi birbirinden şahane yuvarlak dantel örnekleri için aşağıdaki resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Çeyizlik Dantel Oda ve Salon Takımı Yuvarlak Tığ İşi Modelleri 5
Çeyizlik Dantel Oda ve Salon Takımı Yuvarlak Tığ İşi Modelleri 5

Aşağıda resimleri mevcut bulunan tığ işi dantel oda takımları vitrinlerinizde, yemek masalarınızda, sehpalarınızda çok şık duracaklardır. Sizlere hem mobilyalarınıza hem de evinize güzellik katacak görenleri kıskandıracak tarzda dantel örnekleri seçtim. Yuvarlak oda ve salon dantel takımlarını hemen hemen her mobilyanızı her odanızı süslemek için kullanabilirsiniz. Yuvarlak yapısı nedeni ile kare dantellere nazaran her ortama daha naif bir güzellik katacaktır.

El işi göz nuru bu yuvarlak tığ işi modellerini inceleyip sizler de yapabilirsiniz. Hem sizin yapmak isteyeceğiniz dantel modeli için de örnek olacaktır. İçlerinde vitrin dantel örnekleri de bulabileceğiniz bu güzelim el işlerini beğenip paylaşabilirseniz sevinirim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı