Cep Telefonun Şarj Aletini Süslemek

şarj aletini süslemek
şarj aletini süslemek

Bayanlar telefonlarının ve şarj aletlerinin süslü olmasını severler. Bu güzel çalışmamda bayanların telefonlarını daha güzel süslemelerle dolduracakları bir çalışmaya imza atmak istedim. Şarj aletini daha süslü yaparak gittiğimiz ortamda dikkat çekebiliriz diye düşünüyorum.

Kolay yapılabilecek çalışmalardan olan şarj aleti süsleme projem gayet basittir. Akıllı cep telefonunuzun şarj aletinin daha güzel görünmesi prestijli olmanızı ve gideceğiniz ortamlarda daha güzel görünmenize de katkıda bulunacaktır.

Bu güzel kolay projenin resimlerini görünce yani örnekleri görünce sizde yapmak isteyeceksiniz diyebilirim. Malzemeleri aslında çok basit olan ve her hanımda bulunabilecek kadar kolay malzemelerdir. Sim ve oje malzemeleriyle sizde basit şekilde telefonunun şarj aletine güzel süslemeler yapabilirsiniz.

Resimli anlatımla sizlere neler yapılmalıysa hepsini belirtmiş bulunmaktayım. Sitemde artık bu ve benzeri güzel çalışmalara da sıklıkla yer vereceğimi söylemek isterim. Çünkü sıradan siyah bir şarj aleti ya da beyaz bir şarj aleti yerine daha süslü bayanları daha güzel gösterebilecek bir şarj aleti güzel olacaktır.

Paylaşımımın altında benzer türde çalışmalara da mutlaka göz atın derim. Farklı fikirlerin yer aldığı sitemin çalışmalarını seveceğinizi umuyorum. Aslında başka cihazlar varsa telefon şarjı için düşündüğümüz bu çalışmayı evdeki başka cihazlarınıza da uyarlamak zor olmayacaktır.

cep-telefonun-sarj-aletini-suslemek
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı