Çengelli İğneden Kolye Yapımı

çengelli iğne kolye
çengelli iğne kolye

Değişik materyalleri kullanarak, farklı ve özel takılar yapmak son günlerde çok moda. Bu özel ürünler, hem değerlenirken, hem de farklı şekilde ürünler ortaya çıkıyor. Sizler de sitemizde zaman zaman yer verdiğimiz bu kendin yap projeleri ile gayet başarılı sonuçları elde edebilirsiniz. Bu yazımızda da sizler ile çengelli iğne kolye yapımı detaylarını paylaşacağız. Maliyeti düşük, yapması zevkli olan bu proje, gerçekten seveceğiniz ve yüksek başarı elde edecek projelerin başında yer alıyor. En özel sonuçları elde edeceğiniz bu şık tasarımlar, size özel olduğu içinde harika olacaktır. Kendiniz ya da sevdiklerinize hediye olarak bu tür projeleri değerlendirebilirsiniz.

çengelli iğne kolye resimli anlatım

Yukarıda projemiz için gerekli olan malzemeleri görüyorsunuz. Bir sürü çengelli iğne, kolye klipsi, farklı şekilde tasma ya da anahtarlık zinciri, takı taşları, yapıştırıcılar, pense ve karga burun bu proje için bizlere gerekli olan ürünler.

çengelli iğneden kolye

Öncelikle tasma zincirlerini İngiliz anahtarı yardımı ile açın.

çengelli iğneden kolye nasıl yapılır

Yukarıda da görüldüğü gibi 3 dizi görünümünde bir zincir kolye elde edeceksiniz. Bu şekilde il aşamayı yamalmayacağız. Bir ana zincir üzerine, iki zinciri de yanlardan ekleyerek bu güzel görünümü sizler de hemen elde edebilirsiniz. Bu şekilde çengelli iğne kolye yapım aşamasının zor kısmını bitirmiş olacaksınız.

çengelli iğneden kolye yapımı

Şimdi işlem için çengelli iğnelerin arka kısımlarına taş ekleyelim. Hazırladığımız bu taşlı iğneleri aynı yönde zincirlerin her birinin içine monte edelim.

çengelli iğne kolye

Sonrasında bu şekilde bir görüntü elde edeceğiz. Bu harika ve şık modeli sizler de çok beğeneceksiniz.

çengelli iğne kolye yapma

İşte son hali ile çengelli iğne kolye yapımız bu şekilde olacak. Sizler içinde çok farklı bir seçenek olacak olan bu kolyemiz, kolay, zevkli ve sonuç olarak mistik bir görüntüye sahip olacak. Oldukça etkileyici ve inanılmaz bir kullanım şekli olacak bu kolyeyi farklı kıyafetleriniz ile kombin yapabilirsiniz.

Özellikle kot ve spor giyim ile harika bir uyum sağlayacak olan bu kolye, ciddi anlamda da şık ve özel bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de harika ve eşsiz bir şekilde bu modeli kullanabilir, en güzel sonuçları alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı