Cam Fanus Süsleme Sanatı

fanus nasıl süslenir
fanus nasıl süslenir

Farklı ve özel projeler ile harika evler yapabiliyoruz. Bu inanılmaz ve etkili yaratımlar sayesinde sizler de evlerinizde el yapımı özel ürünler ve objeler yaratabilirsiniz. Özel ve farklı bir görsel obje oluşturmak için bu projemizde cam fanus süsleme işlemini yapalım dedik. Her zaman özel ve küçük köşelerimizde değişik objelerin olması dikkat çekici olur. Ayrıca bu tip özel kendin yap projeleri sayesinde harika ve özel ürünleri sizler de yapabilirsiniz. Fazla maliyeti olmayan, hatta bazı atılacak eşyaların değerlendirilmesi yöntemi ile başarılı sonuçları bile sağlayabilirsiniz.

Bu etkin ve farklı projelerde genellikler yapımları zaman almayan işlemleri tercih ediyoruz. Her bakımdan etkili ve ideal çözümleri alacağınız bu hizmetler, en farklı alanlarda sizlerin bile bakmaktan hoşlanacağı özel ürünler yaratmakta. Şimdi harika ve zevkli bir işlem olan cam fanus süsleme işlemine geçelim. Bu harika ve şirin süslemeyi yapmak için gerekli olan malzemelerimizi hemen gösterelim.

cam fanus süsleme

Bir miktar hazır çiçek yosunu, biraz toprak, süsleme için özel kesilmiş tavşan objeleri, bıldırcın yumurtaları ve bir cam fanus ya da vazo. Bu ürünleri bir çiçekçiden ya da hobi ürünleri satan yerlerden temin edebilirsiniz.

fanus nasıl süslenir

İşlemlerin yapımı ise oldukça basit. Öncelikle yumurtalarınızın içini boşaltın. Bunu bir iğne ya da sivri uçlu bir metal yardımı ile delerek yapabilirsiniz. İşlemin kolay olması için iğnesiz enjektör de kullanabilirsiniz. Tavşanlarınızın ve yumurtalarınızın altına uzun kürdanları saplayın. Bu şekilde cam fanus süsleme işini neredeyse bitirmiş olacaksınız. Ardından vazonuzun altını uygun şekilde toprak ve üzerine yosunlar gelecek şekilde düzenleyin.

cam fanustan süs

İşte harika bir süsleme. Bu özel ürünü yılbaşı için sevdiklerinize hediye olarak görülebilirsiniz. Oldukça sevimli olan bu hediyede farklı aksiyonlar da yapabilirsiz. Mesela tavşanı renkli keçeden yapabilir, yumurtalarınızı da boyalar ile daha neşeli hale getirebilirsiniz. Fikir ve uygulama gösterimi bizden, gerisi sizden.

fanus nasıl süslenir
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Evinizde eşya, süs ve dekoratif ürünler arıyorsanız tıklayınız. Markagez.com da mutfağınıza göre her türlü ayaklı cam fanus ve ürünleri bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı