Çalışma Masası Şıklığı

aynalı süsler ile çalışma masası süsleme
aynalı süsler ile çalışma masası süsleme

Parlak ve ışıktı şeyler hepimizin dikkatini çeker. Her alanda kullanabileceğimiz bu özel ürünler içinde sizlerin de beğenerek yapabileceği, uygulayabileceği harika ürünler olduğundan emin olabilirsiniz. Bu tip ürünleri ya hazır satılan ayna parçalarından ya da CD gibi artık kullanmadığınız ürünleri kırıp, keserek sizler de yapabilirsiniz. Özellikleri bakımından bulundukları ortama canlılık katan aynalı materyaller arasında ofis malzemelerimizi de sayabiliriz. Ofis masanızın daha şık ve gösterişli olmasını isterseniz sizler de bu kolay ve özel uygulamayı hemen deneyebilirsiniz. Bu şekilde inanılmaz şık, özel ve farklı bir masa elde edebilirsiniz. Delgeç, zımba ve kalemlik gibi ürünleri nasıl ışıltılı bir hale büründüreceğinize gelin birlikte bakalım.

calışma masası süsleme

Bu işlem için bize kağıt, kalem, silikon tabancası ve hazır satılan ayna parçaları gerekiyor. Bu aynaların kenarları da düzeltildiği için herhangi bir risk teşkil etmeden kullanabileceğiniz özelliklerdeler.

aynalı materyaller

Öncelikle kaplama yapacağınız ürünleri kağıt üzerine koyup, yüzey alanları için birer şablon elde edeceğiz. Bu çalışma sayesinde tam ölçülerde özel kalıplar elde etmiş olacağız. Çizim yaparak çıkarttığımız kalıpları, makas yardımı ile kesin ve hazırlayın.

aynalı materyaller ile çalışma masası süsleme

Sonrasında cam parçalarınızı sizler de uygun şekilde kağıt üzerine yapıştırarak, tüm alanı uygun şekilde kaplayın. Bu şekilde aynalı materyaller için gerekli olan çalışmaları yapabilirsiniz.

aynalı materyaller ile çalışma masası tasarımı

Tüm parçaları aynı şekilde silikon ile güzelce yapıştırın.

Farklı bir görünüm elde etmek adına mozaik gibi aralarında ince boşluklar bırakmanız gerekiyor. Bu şekilde şekilsel farklılıkları olan bu ürünleri de doğru şekilde uygulama şansınız olacaktır.

calışma masası süsleme 5

Ve işte inanılmaz ve oldukça özel sonuçları sizlere de sağlayacak olan ışıltıları ile göz alan ofis malzemeleri. İnanılmaz değil mi? Gerçekten bittiğinde böylesine şık ve özel aynalı materyaller elde edeceksiniz. Bu uygulama sayesinde şimdi çalışmak kesinlikle daha zevkli olacak.

Bu uygulamayı evinizde ve ofisinizde farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Bu şekilde güzel resim çerçeveleri, tablolar, ayna kenarlıkları ya da hoş saksılar yaratabilirsiniz. Eğer bu ayna parçalarına ulaşamazsanız yakın sonucu alabilmek adına CD parçalarını da kullanabilirsiniz. Ancak kenarlarını zımpara ya da törpü yardımı ile düzenlemeniz gerekecektir. Bu şekilde sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı