Bu Yaz Trend Olan Bikini ve Mayo Modelleri

örgü bikini modelleri
örgü bikini modelleri

Yaz dendiğinde ilke akla gelen şey güzel bir tatil yapma imkânıdır. Deniz, güneş, kum olmadan tatil olmayacağını düşünenlerdenseniz, kumsallarda fırtına gibi eseceğiniz son moda Mayo ve bikini modellerine bakmadan tatile çıkmamanız en iyisi olacaktır. Plaj modası neredeyse bir yıl önce belli oldu ve firmalar ürünlerini bahar aylarının gelmesiyle birlikte satışa sundular. Mayolar kullanıcıya şıklık katmanın yanı sıra rahat bir kullanımı ve kadının güzelliğini ön plana çıkarmayı hedef ediniyorlar.

Deniz sezonu neredeyse açılmışken bu yaz sahillerimizi süsleyecek mayo ve bikini modelleri çoktan satışa sunuldu. Şıklığı, trend olmayı kendi moda anlayışıyla birleştirmeyi hedef edinmiş tüm kadınların bu senenin modelleri içerisinde kendilerine en yakışanı seçeceklerine şüphe yok.  Dergi sayfalarında top modellerin üzerinde gördüğünüz mayo ve bikinilere hayranlıkla baksanız da size en yakışanın moda olduğu gerçeğinden hareket ederek bu senenin trend mayo ve bikini modellerine bir göz atalım.

Yakın zaman önce moda dünyasına tanıtılan mayokiniler bu sene de revaçta olan ürünlerden. Bu senenin modasında simetrik ve asimetrik birçok ip geçişleri kullanıldığını görebiliyoruz. Bu yaz leopar inmiş olduğu eski tahtını geri almış gibi görünüyor. İplerden oluşmuş değişik dantel motifleri de bu yazın mayo, bikini ve mayokini modellerinde görülebilir. Yeşilin tüm tonları ve özellikle asker yeşilleri, mercan mavisi gibi renkler revaçtayken siyahın klasik yerini bırakmadığını ve birçok modelde yine kullanıldığını görüyoruz. Bu sene modellerde deri veya deri görünümlü kumaşlarda oldukça revaçta olan ürünler. Örgü bikinilerinde görüldüğü modellerde bol bol dantel kullanımı dikkat çekiyor. Renk alternatifi geniş tutulurken ipli geçişler bu senenin moda ürünleri arasında ilk sırayı alıyorlar. Özellikle örgü bikiniler, cıvıl cıvıl renkleriyle albenisi yüksek ürünler arasındalar.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı