Sağlık

Bu Üç Karışık Kanseri Önlüyor

kanser hastalığı
kanser hastalığı

Selamlar arkadaşlar; doktorların yaptıkları araştırmalar sonucu şu üç karışımın kanser tedavisinde büyük önem taşıdığı gerçeği ortaya atılmıştır. Amerikalı doktor Carolyn’in verdiği bilgilere göre kanser hastalığını önlemede, üç basit malzemeden hazırlanan mucizevi karışımı görünce şaşıracaksınız.

Aynı doktorun kanser üzerine yürüttüğü çalışmada, Hindistan’ın doğu kesimindeki insanların bu hastalığa çok az yakalandığını fark ettiğini belirtmiştir. Bu durum üzerine ise incelemelerini artırmıştır. Hindistan’ın doğusunda yaşayanların Kuzey Amerikalılara göre, kanser hastalığına yakalanma durumlarında büyük değişkenlikleri de fark etmiştir. Bu adeta yapacağı incelemeler sonucu varacağı nokta için umut verici bir durum olduğunu da sezmesine yardımcı olmuştur.

Bununla beraber o sıralar kanserin nasıl önlenebileceği konusuna kafa yoran Carolyn, mucizevi doğal bitkileri keşfediyor. Bu mucizevi üçlüden biri zerdeçal olarak karşısına çıkıyor. Zerdeçal hakkında geniş bir inceleme de yapan doktor, doğal yaşam için zerdeçalın birçok yararının da olduğunu keşfediyor. Genel anlamda sarı bir toz şeklinde tüketimi yapılan zerdeçalın Doğu Hindistan’da çok sık tüketilmesi de kanser hastalığı konusunda, bitkinin ne kadar faydalı olduğunu da ortaya çıkıyor. Zerdeçal’ın kolon kanseri, göğüs kanseri, prostat kanseri oluşumuna gözlemlenen hücreleri engellediği ortaya çıkıyor. Bu durum ise bu üç harika mucizevi besin maddesi arasına girmeyi hak eden zerdeçalı, doktor kanserle mücadele için oluşturduğu karışıma dahil ediyor.

Bunun yanı sıra doktor aynı zamanda zerdeçal hakkında, beyindeki tümörlerin büyümesini engellediğini de keşfediyor ve bu hastalıklar konusunda bir adım öne geçme anlamlarına da geliyor. Bu da bize eskilerin tabiri olan kocakarı ilacı olarak da bilinen o karışımların, bazen bilim için de çözümler sunabileceği anlamlarına geldiğini de göstermektedir.

kanser tedavisi

Devam ettiğimizde doktor Anderson, zerdeçalın etkisini daha da artırmak istemiştir. İşte o zaman karşısına yine bir o kadar yarayışlı olan zeytin yağı ve karabiber çıkıyor. Doktor bu üç karışımı karıştırarak, mucizevi kanser tedavisine yardımcı formülü keşfediyor. Bunu yapmak için ise 1/4 kadar zerdeçalı, 1/2 çay kaşığı kadar zeytinyağıyla karıştırıyor. Devamında ise bu karışıma taze çekilmiş olan kara biberi ekliyor. İyice karışımı sağlandıktan sonra istenirse ana yemeklere dahi eklenebilecek bir ürün elde etmiş oluyor. Bu ürünle insanlar kanser hastalıklarının bir adım daha önüne geçebileceğini ön görüyor.

Önemli Not: Her ne kadar bu tür umut verici çalışmalar olsa da, her hastada aynı etkiyi göstermesi beklenmemelidir. Her bünye aynı olmayacağından, kendinizin ve yakınlarınızın sağlığını tehlikeye atmamak için yinede bu durumu bir doktor yardımıyla değerlendirmenizde fayda olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı