Ana sayfa El İşi Boncuklu Yeni İğne Oyası Örnekleri

Boncuklu Yeni İğne Oyası Örnekleri

273
0
PAYLAŞ
Boncuklu Yeni İğne Oyası Modelleri
Boncuklu Yeni İğne Oyası Modelleri

İğne oyalarının güzelliğini hepimiz biliyoruz ve yakından takip ediyoruz. Sizlere bu yazımda keyif verecek boncuklu iğne oyaları hakkında bilgiler vermek isterim. Boncuklu iğne oyası modelleri, genellikle yazma kenarlarında karşınıza çıkabilecek türde iğne oyalarıdır.

Yazmaların kenarlarını en güzel şekilde süslemeye yaramakta olan oldukça çok farklı türü de bulunan iğne oyası el işi ürünlerini bayanlar her zaman merak etmekte ve kendileri de bunları işlemek istemektedir. Hanımların el işlerinde tercih ettikleri iğne oyalarından birkaç örnek de ben sizlere aklınızda kalacak modellerden oluşan bir galeri sunmak istedim.

Boncuklu tarzda olan iğne oyaları sadece yemeni ya da yazma kenarlarında yer almayıp ayrıca isteyenlerin havlu kenarlarına da işleyebilecekleri türde nakış işlemeleridir. Dantellerde ya da nakış işlemelerinde, çeyizlik olan el işi modellerinde sıkça tercih edilen resimlerde gördüğünüz tasarımları bende çok beğendiğimi gizleyemeyeceğim.

Gayet şık duran üstelik bayanların çeyizlerinde görmek isteyecekleri kadar özel olan bu iğne oyası türlerini, dilerseniz havlu kenarı olarak ele alabilir dilerseniz daha farklı kullanımlar için sizde deneyebilirsiniz. Genç bayanların da sıkça tercih ettikleri boncuklu oyalar yani iğne oyaları, artık günümüzde hemen hemen her bayanın çeyizlerinde yer almaktadır.

Yeni evlenecek kızların tercih ettikleri iğne oyası türü olan boncuklu tarzdaki bu şık iğne oyaları sanırım bazı gelin adaylarına da ilham kaynağı olacak gibi görünüyor.  Yakın çevremde yer alan bazı yeni evlenecek bayanlar bu örnekleri çok beğendiler. Umarım sizinde işinize yarayacak kadar özel tasarımlardır. İşleyecek olan hanımlara şimdiden kolay gelsin diyorum.

boncuklu-yeni-igne-oyasi-ornekleri-1 boncuklu-yeni-igne-oyasi-ornekleri-2 boncuklu-yeni-igne-oyasi-ornekleri-3 boncuklu-yeni-igne-oyasi-ornekleri-4 boncuklu-yeni-igne-oyasi-ornekleri-5

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here