Boncuklu Yaka Aksesuar Yapımı

boncuktan aksesuar yapımı
Boncuklu yaka yapımı

Kıyafetlerimiz için özel ve farklı alternatifler ile değişik şeyler uygulayabilirsiniz. Özellikle değişik şeyler giymek istediğinizde ya da özel bir yere giderken farklı bir giyim tarzı elde etmek istersiniz. Peki kendi yapacağınız şık bir yaka ile değişiklik yaratmaya ne dersiniz? Kolay ve pratik bir şekilde kendiniz yapacağınız boncuklu yaka yapımı için çok fazla da bir malzemeye ihtiyacınız yok. Sadece kullanmadığınız bir gömleğin yakası ya da eski bir gömlek yakası da bu işi görecektir. Isıtmalı aksesuar boncuklar ki bunlar, farklı renk ve büyüklüklerde olabilirler.

Boncuklu Yaka Aksesuar Yapimi 1

Bu kullanışlı ve şık parçayı dakikalar içinde sizler de hazırlayabilirsiniz. Öncelikle kullanacağınız malzemelerin yerleştirilmesi ile başlayabilirsiniz.

Boncuklu Yaka Aksesuar Yapimi 2

Simetrik ya da gelişi güzel hazırlayacağınız bu süsleme sayesinde, şık ve hoş kombinler de yapabilirsiniz. Isı ile yapışan bu özel taşları farklı şekillerde farklı kıyafetler içinde kullanmanız mümkün. Kumaş üzerine koyup belirli bir ısı uyguladığınız zaman hızlı şekilde yapışarak, uzun süre kullanıma müsait olacaklardır. Boncuklu yaka yapımı da aynı şekilde gerçekleşmektedir. Bu şekilde istediğiniz tasarımı bu boncuklar ile uygulamalarınıza oturtabilirsiniz.

Boncuklu Yaka Aksesuar Yapimi 3

Yukarıda ki resimde de gördüğünüz gibi özel ve farklı bir tasarım hazır olacaktır. Bu yaka model olarak oldukça başarılıdır. Bu şekilde boncuklu yaka yapımı ya da diğer boncuk uygulamaları konusunda sizlerinde bilgi sahibi olmanız sağlanmıştır. Etek, bluz ve ütülenebilen tüm kıyafetlerinizde dilediğiniz şekilde işlem yapabilirsiniz. Bu özel ve farklı yöntem sayesinde şık elbiseler, başarılı mozaik uygulamaları da sizlerin uygulayabileceğiniz özel projelerden olabilir.

Her zaman sizler için farklı alternatifleri derleyen sitemiz, en uygun şekilde evinizden kendi kendinize yapabileceğiniz özel uygulama projelerini sunuyor. Bu şekilde bazen eskilerinizden farklı şeyler yaparken, bazen de kendinize özel yepyeni bir ürün de ortaya çıkartabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı