Boncuklar İle Muhteşem Kolye Yapımı

Boncuk ile kolye yapımı
Boncuk ile kolye yapımı

Sıra dışı ve inanılmaz projeler ile buluşmaya devam ediyoruz. Her zaman takıcılarda gördüğünüz ve hayranlıkla izlediğiniz birçok ürünü artık kendiniz de yapabilirsiniz. Başarılı bir şekilde uygulayabileceğiniz oldukça güzel ve özel takı tasarımları için sitemize göz atabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere boncuklu kolye yapımı hakkında detayları, resimli anlatımlar ile birlikte vereceğiz. Başarılı bir şekilde uygulayabileceğiniz bu harika ve özel proje kendiniz ve sevdikleriniz için inanılmaz takılar yapmanızı da sağlayacaktır. Öncelikli olarak proje için misinaya belirli şekillerde boncukları dizmeniz gerekiyor. Bu şekilde işlem aşamaları sizler için de oldukça kolay olacaktır.

Boncuklar ile muhteşem kolye

Yukarıda ki resimde görüldüğü gibi işlemleri en farklı şekilde sizler de yapabilirsiniz. Düz ren ve model için farklı ton ve renklerde ince kum boncuk kullanacağız. İşlem için ana ve temel malzeme olarak bir urgan kullanıyoruz. Bu şekilde biçimsel olarak boncuklu kolye yapımı daha rahat bir şekilde gerçekleşecektir.

güzel boncuk kolye yapımı

Dizdiğiniz boncukları yukarıda ki resimde görüldüğü şekilde iğne ile ipin üzerine dizeceğiz. Yapımı gerçekten kolay olan bu işlemler, sizlerin de en farklı sonucu elde etmenizi sağlayacaktır.

boncuklardan kolye nasıl yapılır

İşlem aynı şekilde devam ederken, boncuk dizilerinin doğru bir şekilde sırlanmasına dikkat etmelisiniz. Bu özel stili doğru şekilde uyguladığınızda en farklı sonucu elde edeceksiniz.

Boncuklardan kolye yapımı

Bazı aşamalarda düz bazı aşamalarda ise birkaç renk aralıklar ile boncuklarınızı monte edebilirsiniz. Bu işlemler sayesinde sadece boncuklu kolye yapımı değil aynı şekilde küpe, künye ve halhal da yapmanız mümkün.

Boncuklar ile kolye yapımı

Projeye farklı renkler ve özel bir tarz katarak, kızıl derilerin özel ürünleri gibi mistik bir açı da yakalayabilirsiniz. İşlem bittikten sonra ipinizi temizleyin. Başlangıç için kolye malzemesi satılan yerlerde bulacağınız sonlandırma klipslerinden elde edebilirsiniz. Aynı şekilde kolye takma klipslerini de eklediğinizde artık kullanıma hazır bir hale gelecektir.

Boncuk ile kolye yapımı

Farklı ebatlara ve renklerde harika boncukları kullanarak bu öze ve zengin bir görünüme sahip olan kolyesi sizler de yapabilirsiniz. Başarılı bir şekilde uygulayacağınız bu kolye, oldukça özel kıyafetleriniz ile de kombin yapabileceğiniz harika bir takı tasarımı olacaktır. Şimdiden güle güle kullanın.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı