Beyaz Ve Ahşap Uyumlu Dekorasyonlar

beyaz mobilya
beyaz ve ahşap uymlu dekorasyonlar 1

Ahşap ve Beyaz Rengin Dekorasyona Yansıması

Evlerimizde farklı ve özel dekorasyonlar ile farklı bir atmosfer yaratmak her zaman istediğimiz bir şeydir. Özellikle bu mobilyaların kullanışlı ve şık olmalarına özen gösteririz. İşte yeniden ev tasarlayacak olanlar için ahşap ve beyaz uyumu ile bezeli harika modeller.

Bu güzel ve iç açıcı dekorasyon fikirleri sizlerinde içinizi açarken, ileride farklı fikirler vermesi için uygun olacaklardır. Belki ihtiyacınız olan ama bir türlü kafanızda kurgulayamadığınız bir modeli burada yakalayabilirsiniz.

beyaz mobilya

Harika ve düzenli bir mobilya dekorasyon örneği. Ahşap ve beyazın inanılmaz doğal dokusu şımarık bir şekilde güzünüzü okşuyor. Siyah abajurlar ise mekana farklı bir ciddiyet katma telaşı içindeler.

beyaz renk dekorasyon

Bu şık ve temizlik timsali mutfakta harika yemekler ve sıcak sohbetler yapabilirsiniz. Özellikle ankastre takımının gömülü oluşu, tezgahta daha fazla alanın oluşmasına katkı sağlıyor.

beyaz uyumlu dekorasyonlar

Bu harika TV ünitesi ise oldukça şık ve kullanışlı bir oturma odası fikri olmuş. Saf ve temiz bir alanı en dekoratif şekilde kullanmanız için dolapların içine uygun şekilde gömüşmüşler.

dekorasyonda renkler

Tüm oturma gurubu televizyona hakim şekilde. Oda aydınlık ve ferah bir görüntüde. Dağınıklığı sizlerde sevmiyorsanız sade ve şık bir görüntüsü olan bu tip kullanışlı bir mobilya dekorasyon fikrini kesinlikle tavsiye ederiz.

dekorasyonda beyazın uyumu

Ev ile uyumlu ve oldukça sade döşenmiş olan bu yatak odası da yine ahşap ve beyaz uyumunun en güzel örneğini sergilemiş. Hem görsel açıdan hem de kullanım açısından başarılı olan kitaplık ise odada göze çarpan en güzel detay.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı