Beton Yumurtalar Hazırlıyoruz

beton yumurta projesi resimli anlatım
beton yumurta projesi resimli anlatım

Güncel olarak değişen dünyamız, her bakımdan yenilikleri ve farklılıkları da beraberinde getiriyor. Sizler için de eşsiz ve özel sonuçları sağlayacak olan bu harika gelişimler içinde, hobileri, kendin yap ve geri dönüşüm projelerini bulma şansına sahipsiniz. Bizler de sizin için eşsiz ve farklı sonuçları alacağınız özel ve etkileyici projeleri sitemizde, resimli anlatımlı olarak derliyoruz. İlginizi çekeceğinizi umduğumuz beton yumurta projesi de bunlardan bir tanesi. Yuvarlak hatları ile yumurta gibi tabiri de çok kullanılan özel bir tabir. Bu eşsiz ve kusursuz yuvarlığı elde etmek amacı ile yumurtayı sizler de bir kalıp olarak kullanabilirsiniz.

Özellikleri bakımından yapacağınız proje için birkaç adet yumurta, çimento gerekecek.

beton yumurta projesi

Malzemelerinizi hazırlayın, sonrasında bu inanılmaz hatlar ile yumurta gibi beton parçalar yapmaya başlayalım.

beton yumurta projesi resimli anlatım

Harcınızı ya da istediğiniz kıvama getirmeden önce yumurtaların tepelerini kırıp, içlerini boşaltın. Tamamen boşaldığından emin olduktan sonra, harcınızı hazırlayın. Dikkatli bir şekilde yumurtaları, karton yumurtalığa koyun ve açık olan ağızlarından sıvı halde hazırladığınız betonu dökün. Uzun bir süre bekledikten sonra beton yumurta işlemini bitireceğiz. Sizler de bu özel yumurtaları farklı projeler için kullanabilirsiniz. Farklı yapısı ile etkili bir sonucu alacağınız bu proje özellikle dekorasyon için inanılmaz bir kalıp olacaktır.

betondan dekoratif yumurtalar

Beton tamamen donduktan sonra bir falçete yardımı ile betonu ve yumurta kabuklarını temizleyebilirsiniz.

betondan dekoratif yumurta yapımı

İşte sizlere harika, yuvarlak hatlara sahip inanılmaz güzel beton yumurta modeller. Bunları dilerseniz alçı ile de yapabilir, bembeyaz, yuvarlak materyaller elde edebilirsiniz. Duş kısımlarını ince bir zımpara ile elden geçirip, boyayabilir, bu şekilde harika tabak süsleri oluşturabilirsiniz. Paskalya yumurtalarını seviyorsanız, bu tarz bir çalışma da yapabilirsiniz.

Farklı şekillerde atacağınız ürünleri değerlendirmek, sizlerin hem boş zamanlarınızı daha zevkli bir şekle sokacak, hem de yaratıcılığınız ile harika ürünler yapabileceksiniz. En özel şekilde sizlere sunulan bu eşsiz ve inanılmaz projeleri değerlendirebilir, inanılmaz sonuçları sizler de aktif bir şekilde alabilirsiniz. Özellikleri bakımından bu tarz bir ürüne ihtiyacınız olduğunda artık hemen bu projeyi uygulamanız yeterli olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı