Bebekler İçin Özel Oyun Minderi Yapımı

bebekler için oyun minderi
bebekler için oyun minderi

Minik yavrularımız için her şeyin özel olmasını isteriz. İnanılmaz keyifli ve farklı şekilde karşımıza çıkan bu etkileyici ve ideal ürünler içinde, kendi yapacaklarınız elbette ki çok daha özeldir. El emeği ile yapacağınız ve renk, model, hammadde seçenekleri nedeni ile en özgün tasarımları onlara en uygun şekilde yapabilirsiniz. Bu projemizde de onlar için çok pratik bir kullanıma sahip olacak oyun minderi yapımı ile karşınızdayız. İnanılmaz keyifli ve şık olacak bu ürün aynı zamanda güvenli şekilde onların oyun oynamalarına ve oturmalarına da yardımcı olacaktır. Onların güvenli şekilde olmalarını isteyen anneler için harika bir fikir olacağına eminiz.

İşlem için istediğiniz renklerde kumaşlar, pamuk ya da anti alerjik elyaf, astar ve dikiş malzemeleri gerekiyor. Özellikle işlem dikişe dayalı bir şekilde ilerleyecek. Bu neden ile dikiş bilenler bu projeyi hayata geçirebilirler.

oyun minderi çocuklar için

İşlem için 15×15 cm ya da farklı ebatlarda kumaş parçalarını kullanacaksınız. Bunun için bir alta, bir de üste olmak üzere her bir kareden 2 adet parça kesin. 100 tane kare ile oluşturacaksanız 200 kare ile işlem yapmanız gerekecek. Dikiş bilenler için kolay olacak oyun minderi yapımı projemiz, özel püf noktaları öğrendiğinizde gerçekten zevkle hızlı bir şekilde yapacağınız özelliklere sahip.

oyun minderi anlatımlı

Resimde görüldüğü şekilde bir kıvırma tekniği var.

bebekler için oyun minderi yapımı

Bu kıvrılan alanlardan kenarları resimlerde ki gibi bükerek, ortada bir potluk ve bolluk oluşmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde içine pamuk doldurduğunuzda, çok daha etkileyici bir sonuç alabileceksiniz. Aslında projenin en dikkat edilmesi gereken bölümü burası.

çocuklar için oyun minderi

Gördüğünüz gibi mantar başı şeklinde pofidik bir kare parça elde edeceksiniz. Sizler de oyun minderi yapımı aşamalarını bu şekilde tamamlayacak, istediğiniz büyüklüklerde özel ürünleri yapabileceksiniz.

oyun minderi nasıl yapılır

İstediğiniz renklerde özel parçaları birleştirerek harika bir görüntü elde edebilirsiniz.

oyun minderi resimli anlatım

Tüm parçalar oluştuktan sonra, arka kısmı için uygun bir kılıf dikmeniz gerekiyor. Bu şekilde uzun soluklu bir kullanım elde edebilirsiniz.

oyun minderi yapımı

Resimlerden de kılıf sonrasında ki şeklini görebilirsiniz.

bebekler için oyun minderi resimli anlatım
bebekler için oyun minderi

Ve işte inanılmaz şık ve güvenli çocuk minderimiz hazır. Altını alırken ya da oyuncakları ile oynarken çok rahat edecek, düşme ve darbelerden de bu şekilde koruna bileceklerdir.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı