Bebek Patiği Nasıl Örülür

Bebek Patiği Nasıl Örülür
Bebek Patiği Nasıl Örülür

Sevgili bayanlar bebekleriniz için çok sevimli bebek patiklerini çok kolay şekilde örebilirsiniz. Bugünkü yazımda kolay yapılabilen bebek patiklerinden birini sizler için paylaşmak istedim. Evinizde boş vakitlerinizde sevimli bebekleriniz için harika, minik ve sevimli patik modelleri örebilirsiniz. Yapımı son derece kolay olan bu çalışmada patik örgü modelinin yapılışını video anlatımlı olarak sizler için paylaştım. Video anlatımlı olan bebek patiği örgü modelinin kolayca örebilirsiniz.

Anne ve anne adayları kış gelmeden şimdiden sevimli bebekleriniz için rengarenk ve farklı bebek patiği modelleri örebilirsiniz. Sadece bebek patiği modelleri değil, örgü bebek süveter modelleri, örgü bebek hırka modelleri de rahatlıkla örebilirsiniz. Kış aylarında bebek bere modelleri de en sık tercih edilen örgü türleri arasında gelmektedir.

Bebek patiği modelini ister şiş ile ister tığ işiyle de kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizler için önümüzdeki çalışmalarda da aynı şekilde kolay yapabileceğinize örgü modellerini sitemizden paylaşmaya devam edeceğim. Video anlatımlı örgüleri izleyerek sizde daha kolay örgü tekniklerini öğrenmiş olacaksınız.

Kolay yapılan bebek patiği modelini ister kendi bebeğiniz için dilerseniz de sevdiğiniz bir arkadaşın bebeği için de hediye etmek adına örebilirsiniz. Aynı zamanda eviniz ek gelir elde etmek konusunda sizde bu güzel çalışmaları örebilir evinize ekonomik katkıda bulunabilirsiniz. Bağcıklı bebek patiği modelleri konvers bebek patiği modellerini de farklı türde patik modellerinin yapılışları hakkında da diğer çalışmalarımızda bilgiler veriyor olacağım.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı