Ana Sayfa Örgü Modelleri Bebek Örgü Modelleri 2016

Bebek Örgü Modelleri 2016

Bebek Örgü Modelleri 2016
Bebek Örgü Modelleri 2016

Çoğu bayan örgü örneklerini yaparken mutluluk yaşamaktadır. En çok da bebek örgülerini yaparken mutlu olmaktadır. Örgü işiyle uğraşan bayanlar gerek kendi çocukları gerek etraflarındaki bebekler için de örgü örmek ister sıklıkla örgü türlerinde yeniliğe gitmek isterler. Yeni sezon ürünleri de bu doğrultu da bayanlar için oldukça aydınlatıcı türde olur.

Battaniye örgüleri doğum yapacak anne adaylarının da gözdesidir. Battaniye örgüleriyle ilgilenen kişilerin dikkat etmesi gereken ise renkli kullanımların bu sezon daha popüler olmasıdır. Aynı zamanda battaniyelerin belirli yerlerinde küçük işlemeler de süs olarak tercih edilmektedir.

Hırka ve yeleklerin bazı modelleri de çoğu hanımın gözdesidir. Örgü işlerinde hanımlar için bebeklere özel olarak ilk sırada her zaman hırka ve yelekler gelmektedir. Yeni sezon çeşitlerde incelendiğinde bebek örgü ürünlerinde hırkalar ve yelekler çokça tercih edilmektedir. Erkek ve kız bebeklere özel hazırlanabilecek oldukça güzel modeller yer almaktadır.

Bazı türlerini yazımızdaki resimlerde de yer verdik. Seçeceğiniz bir örneği sizde kendi bebeğinizde ya da bir tanışınızın bebeğine özel olarak rahatça uygulayabilirsiniz. Kız ve erkek bebeklere özel hazırlanan bu sezonun yeni 2016 modellerinin bazılarını bu yazımızdaki örneklerde tecrübe edeceksiniz.

Bebek yeleklerinde modellerde ajurlu olması dikkat edilerek küçük türde süsler yapılması usulüyle yeleklerin örülmesi tamamlanınca göz alıcı olacaktır. Kız bebeklere özel elbiselerin yeni sezon ürünlerinde hazırlanabilecek türleri de bulunmaktadır.

2016 yılı askılı elbise modellerini sizde tercih edebilirsiniz. Renkli ve katlı olarak tasarlanan etek kısımları annelerin çocukları için seçecekleri şahane türlerden olacaktır. Sizde dilerseniz o türlerden bazılarını seçerek kolayca motifleri izleyerek örebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here