Bazı Gösterişli İğne Oyaları

havlu kenarına gidecek iğne oyası
havlu kenarına gidecek iğne oyası

Selam bayanlar; iğne oyalarında biraz da gösterişli türde modellere değinelim dedik. İğne oyası tutkunlarının sevecekleri birkaç parça örnekle beraber bu konuya açıklık getirmek istedik. Resimli olarak birkaç yepyeni gelecek iğne oyası ekleyerek gözünüzün gönlünüzün açılmasını istediğimi bilmenizi isterim. İğne oyasının en farklı gösterişli türlerini, resimli galeriden örnek alarak kendiniz için de işleyebilirsiniz.

Biraz beceri gerektirecek bu çalışmalar için elbette belli alt yapıya da sahip olmanız gerekebilir. Biraz kolay gibi görünse de, bazı örneklerin epey emek isteyecekleri de kesindir hanımlar. Örnekler arasında isimlendirecek olursak; yemeni kenarına gidecek örnekler, havlu kenarına gidecek iğne oyası modellerden söz etmek mümkün olacaktır. Siz de oya modellerinin bu en farklı gelecek türlerini tercih ederek havlu ve yemeni kenarlarında tercih edebilirsiniz.

Bazı Gösterişli İğne Oyası Örnekleri

Gösterişli Oyalar
Gösterişli Oyalar

Modeller arasında yer alan kırmızı çiçekli örneğin, şık bir havluya gidebileceğini rahatlıkla söyleyebilirim. Yeşil-kırmızı ve beyaz renklerin o örnekteki uyumu son derece güzel durmuştur. Siz de bu türde, renkleri kendinizin belirleyeceği şık havlu kenarı modelleri tasarlayabilirsiniz. Dilerseniz havluya istediğiniz güzellikte farklı renklerden ekleyerek, daha yeni modeller de türetebilirsiniz. Galeriyi inceleyerek, birbirinden özel gösterişli gelecek iğne oyası örneklerini dostlarınıza ve yakın akrabalara da rahatça sunabilirsiniz. Alıntı olan bu örneklerin sahiplerine çok teşekkür ettiğimizi de özellikle belirtmek isterim.

Bazı Gösterişli İğne Oyası

Gösterişli İğne Oya Örnekleri
Gösterişli İğne Oya Örnekleri

Gösterişli olan bir diğer modelden devam ettiğimizde, kırmızı uçlara sahip yaprak olarak açık ve koyu tonda yeşilin hakim olduğu örneği çok seveceğinizi biliyorum. Bunu yapmak, biraz zaman alıcı gibi görünüyor. Fakat sonuçta bitirildiğinde işte böyle bakmaya doyulmaz bir hal alabiliyor. Değişik görünen bu örnek de yine çeyizlik türdeki havlu kenarlarına yakışacaktır.

Diğer bir örnekte ise mavi beşli papatyaların göründüğü şık modeli göreceksiniz. Yaprak kısmı oldukça kavisli ve güzel görünüyor ve rengi de maviyle büyük bir uyum içindedir diyebiliriz. Son derece güzel olan bu el işi örneğinde aynı zamanda beyaz tonların da kullanılması kesinlikle güzellik katmıştır. Siz de örneklerden faydalanarak kendinize bu modelde el işleri işleyebilirsiniz bayanlar.

Gösterişli Oya Modelleri
Gösterişli Oya Modelleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı