Bayan Örgü Yelek Modelleri

Bayan Örgü Yelek
Bayan Örgü Yelek

Sizlere bugün bayan yeleklerinden örgü yelek modelleri hakkında bilgi vermek isteriz. Örgü yelek modellerinden en güzel türlerini adresimizde de bulmanız mümkün olacaktır. Yapımı hakkında tüyoları keşfedeceğiniz bu yazımızda en güzel bayan örgü yelek modellerini keşfetmek örgü yaparken işini kolaylaştıracaktır.

Bazı örgü modellerini örnek olarak sizlere yine bu yazımızda sunuyor olacağız. Çoğu bayan için vazgeçilmez durumda olan yelek modelleri kesinlikle çok beğeni almaktadır. Özellikle hanımların kış aylarında çok sıklıkla kullandıkları eşyalardan olan yelekleri bu yazımızda keşfediyor olacaksınız.

Yaz aylarında ise kombine açısından ince türleri yani dokuma yelek modelleri genellikle hanımların sevdikleri modellerdir. Bazı dükkanlarda da satılmakta olan bu yelekleri satın almak yerine kendinizde de rahatlıkla örebilirsiniz. Örgü işlerini seviyorsanız örgü örerek en şahane örnekleri ortaya çıkarmanız mümkün olacaktır.

Sürekli örgü işleriyle uğraşmasını seven hanımlar hep aynı yelekleri giyinmek yerine bir zamandan sonra yelek modelini değiştirmek zorunda kalabiliyor. Sürekli aynı türde model giymek kadar örmek de güzel olabilir. Bu işten para kazanmak isteyen ev hanımları da ek gelir kaynağı olması amacıyla tığ işi veya şişle yapılan örgü yelek modellerini yapabilir.

Sizlere özel yazılarımda birçok örgü yelek modellerine de yer vermekteyim. Resimlerdeki güzel örnek modelleri sizde adresimizde keşfedecek rahat şekilde o örnekleri sizde yapabileceksiniz. Bayanlara özel yelek örgü modelleri için hazırlanan bu yazımızda aynı zamanda yazımıza ait resimlerde sizde değiş türde birkaç örnek bulabileceksiniz.

bayan-orgu-yelek-modelleri (4)
bayan-orgu-yelek-modelleri (3)
bayan-orgu-yelek-modelleri (2)
bayan-orgu-yelek-modelleri (1)
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı