Ana sayfa Moda Bayan Eldiven Modelleri

Bayan Eldiven Modelleri

65
0
PAYLAŞ
en moda bayan eldiven modelleri
en moda bayan eldiven modelleri

Yaklaşan kış aylarına özel kazak ve eldiven modelleri bayanların örgü işlerinde tercihleri arasında yer almaktadır. Kışın oldukça kullanışlı işinize yarayışlı olacak bu modelleri sizlere resimli galeri halinde sunmak istedim. İlk önce bej olan parmaksız eldiven modelini ele alalım.

El örgüsüyle yapılmış olan parmaksız eldiven şık desenleri bünyesinde barındırıyor. Bu modelde aynı zamanda lastik de kullanılmamış ve kol kısmı da uzun olduğundan kesinlikle kayma yapmayacak türde bir bayan eldiven modelidir.

Resimlerdeki farklı bir model ise burberry zımbalı eldiven modelimizdir. Bu modelde ise tasarımın şıklığı kesinlikle görülmektedir. Bütün modellerde olduğu gibi bu modelde de zımba uygulanmış durumdadır. Yine bu sezonun modasına uygun şekilde siyah deri olan eldiven üzeri dore türündeki metal zımba kullanılmış olması da modelin çok özel ve güzel görünmesini sağlamış.

Diğer bir model ise düğmeli siyah evliden modelimizdir. Bu güzel modelde ise eldivenin üzerinde minik güzel bir dekolte uygulanmış görünüyor. Şıklığı zarafetiyle bütün detayları ince şekilde ayarlanmış ve tamamlanmış görünmektedir.

Parmak kısımlarında güzel dekolteli olan modelimizin eldiven olarak amacı ise minik delikleri sayesinde hava akışını sağlayacak olmasıdır. Fakat şu detayı da bahsetmeden geçemeyeceğimi belirtmek isterim. Bu tür eldivenler aksine daha çok elinizi sıcak tutabilecek türde eldivenlerdir. Bayan eldiven modelleri bu yıl daha bir şık daha bir güzel görünüyor diyebilirim. 2016 yılı eldiven türlerinden en özel olanlarını sizlere biraz da olsa anlatmak istedim. Yine karar sizin olup en şık modelleri vitrinlerde görüp seçebilirsiniz.

bayan-eldiven-modelleri (2)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here