Bayan Eldiven Modelleri

Yaklaşan kış aylarına özel kazak ve eldiven modelleri bayanların örgü işlerinde tercihleri arasında yer almaktadır. Kışın oldukça kullanışlı işinize yarayışlı olacak bu modelleri sizlere resimli galeri halinde sunmak istedim. İlk önce bej olan parmaksız eldiven modelini ele alalım.

El örgüsüyle yapılmış olan parmaksız eldiven şık desenleri bünyesinde barındırıyor. Bu modelde aynı zamanda lastik de kullanılmamış ve kol kısmı da uzun olduğundan kesinlikle kayma yapmayacak türde bir bayan eldiven modelidir.

Resimlerdeki farklı bir model ise burberry zımbalı eldiven modelimizdir. Bu modelde ise tasarımın şıklığı kesinlikle görülmektedir. Bütün modellerde olduğu gibi bu modelde de zımba uygulanmış durumdadır. Yine bu sezonun modasına uygun şekilde siyah deri olan eldiven üzeri dore türündeki metal zımba kullanılmış olması da modelin çok özel ve güzel görünmesini sağlamış.

Diğer bir model ise düğmeli siyah evliden modelimizdir. Bu güzel modelde ise eldivenin üzerinde minik güzel bir dekolte uygulanmış görünüyor. Şıklığı zarafetiyle bütün detayları ince şekilde ayarlanmış ve tamamlanmış görünmektedir.

Parmak kısımlarında güzel dekolteli olan modelimizin eldiven olarak amacı ise minik delikleri sayesinde hava akışını sağlayacak olmasıdır. Fakat şu detayı da bahsetmeden geçemeyeceğimi belirtmek isterim. Bu tür eldivenler aksine daha çok elinizi sıcak tutabilecek türde eldivenlerdir. Bayan eldiven modelleri bu yıl daha bir şık daha bir güzel görünüyor diyebilirim. 2016 yılı eldiven türlerinden en özel olanlarını sizlere biraz da olsa anlatmak istedim. Yine karar sizin olup en şık modelleri vitrinlerde görüp seçebilirsiniz.

bayan-eldiven-modelleri (2)

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon En Şık Abiyeler Serisi başlıklı makalemizde abiye türleri, yeni abiyeler ve yeni sezon hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir