Basit Saksılara Şıklık Katalım

renkli saksı kendin yap
renkli saksı kendin yap

Evinizi güzelleştirmek için bazen biraz yaratıcı fikirlere sahip olmanız yeterli olur. Basit ürünleri, farklı şekilde kombinler yaparak, harika görseller elde edebilirsiniz. Çevrenize baktığınızda hareketsiz, cansız ve durağan olan birçok materyal, farklı şekillerde kaplamalar ya da boyalar ile inanılmaz bir performansa kavuşacaktır. Özellikleri bakımından çok sıradan olan saksılarınızı nasıl daha farklı bir şekle sokabilirsiniz? Bunu düşünüyorsanız, hemen sizin için hazırladığımız bu harika projeye göz atabilir, inanılmaz sonuçları nasıl elde edeceğinizi görebilirsiniz. Oldukça basit bir uygulama şekli olan renkli saksı projemiz, yapımı belki de en kolay olan kendin yap uygulamaları içinde. Buna rağmen inanılmaz şık ve güzel bir görünüme sahip.

Gerekli olan malzemeler ise oldukça basit. Saksılar, paket kağıtları, makas ve yapıştırıcı. İç mekan saksılarınıza yapabileceğiniz bu uygulama, evinize inanılmaz ve oldukça güzel sonuçları da sunacaktır. Gelin şimdi renkli saksı projemizin yapılışına ve son haline bir bakalım.

renkli saksı projesi

Evinizde olan defter kapları ya da paket kağıtlarını uygun şekilde hazırlayarak projeye başlıyoruz. Artık kağıtları da değerlendirmek için aslında oldukça uygun bir proje. Bu şekilde bu ürünler de çöpe gitmek yerine farklı bir şekilde evinizde dekoratif bir görüntü yaratacaktır.

renkli saksı yapımı

Saksınızın dışını komple tutkal ile kaplayın. Bunu bir boya fırçası ya da eski bir sünger yardımı ile de yapabilirsiniz. Tutkalı bolca kullanın ki sorunsuz bir proje olsun.

renkli saksı resimli anlatım

Şimdi resimde de görüldüğü şekilde, kağıtlarınız ile saksınızı kaplayın. Detaylara dikkat edin ve tüm ürünün doğru şekilde kaplanmasına özen gösterin.

Bir adım sonrasında ise renkli saksı artık sizler için hazır olacak.

renkli saksı kendin yap

İşte görüntüsü ile inanılmaz şık, hoş dokuya sahip ve güzel saksılarınız hazır. Dekorasyon için farklı kağıtlar, renkleri de kullanabilirsiniz. Bu şekilde daha farklı ve özel kombinleri evinizde de uygulayabilirsiniz. En özel sonuçları elde edeceğiniz bu harika ürünler ve benzer kaplamaları yapabilirsiniz. Ancak belirttiğimiz gibi bu proje özellikle iç mekan için uygudur. Dışarıda kötü hava koşullarında randımanlı bir ürün olmayacaktır. Dış mekan için belki saksılarınızı boyamayı deneyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı