Ana Sayfa Örgü Videoları Ayıcık Lif Örneği Yapılışı

Ayıcık Lif Örneği Yapılışı

Ayıcık Lif Örneği
Ayıcık Lif Örneği

Muhteşem model seçenekleri ile karşımıza çıkan örgü lifler, el emeği göz nuru olmaları bakımından da değerlidir. Bu nedenle gerek kullanım, gerekse hediyelik için uygundurlar.

Farklı şekillerde, renkli ya da özel desenler ile hazırlanan bu objeler, sitemin de en beğeni alan konularının başında geliyor. Özellikle hayvan figürlü lif modelleri sizlerden yoğun talep ve istek almaktalar. Ben de elimden geldiğinde bu tarz modelleri derleyerek sizlere sunmaya özen gösteriyorum. Elinizde kalan artık iplerinde değerlenmesine yönelik olduğu için bu özel modeller başarılı bir sonuç sağlayabilir.

Ayıcık Lif Modeli Nasıl Örülür?

Çocuk lifleri daha farklı figürleri ile onların da dikkatini çeker tarzdalar. Ben de bu yazımızda sizlere harika ve sevimli bir ayıcık lif modelini derledim. Üstelik çocuklarında bu life bayılacağına eminim. Örülüşü zevkli olan lif örnekleri genellikle bir ana zeminden oluşur.

Modelin ana rengini istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Videolu anlatımda olduğu gibi bir altıgen oluşturarak işleme başlıyoruz.

Ayıcık Lif Modeli
Ayıcık Lif Modeli

İlerleyen aşamada ise baş ve diğer ayrıntıları işlemeye devam ediyoruz.

Farklı renkler kullanılma amacı ise gerçekçiliğin yaratılması. Evinizde bulunan farklı renkler ile fıstıkla yapılan bu lif modelini sizler de basit bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Baş, kulak ve diğer ayrıntıları da yaptıktan sonra bebek lifimiz, sevimli ayıcık kullanıma hazır olacaktır.

Açıklamalı Ayıcık Lif Örneği Videosu

Bebekler için öreceğiniz bu özel lifte onların tenlerine uygun ipler kullanmalısınız. Özellikle bebek banyo lifleri tahriş etmeyen, pamuklu ya da bambu iplerden örülmelidir. Gelin şimdi modelimizin detaylarını aşağıda sunulan videoda izleyelim. Ayrıca farklı modelleri denemek isterseniz, ilgili kategorimizi de hemen inceleyebilirsiniz.

Kaynak: https://youtu.be/QIy4vRTC8UY (Ören Hanım)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here