Avizelerinizi Kanatlandıracak Proje

kuş tüyü avize anlatımlı
kuş tüyü avize anlatımlı

Her zaman dekoratif ve özel olmasını istediğimiz evlerimiz için bazen hayal gücümüz kullanmamız da inanılmaz sonuçları almamızı sağlar. Sizler de bu eşsiz ve özel projeler içinde en etkin ve farklı olan işlemleri sitemize göz atarak bulabilirsiniz. Tüm dünyanın farklı geri dönüşüm ve kendin yap projeleri ile sarsıldığı son yıllarda, sitemizde sizler için en farklı, en özel fikirleri derliyor. Her bakımdan sorunsuz kullanacağınız, bazen dakikalar içinde yapacağınız bu projelere bir yenisini daha ekliyoruz. Bu kez kuş tüyü avize yapımı ile karşınızdayız. Sizler için çok güzel ve özel bir seçenek olarak sunulan bu proje, yapımı dakikalar alacak, zevkli ve aynı şekilde sonuçları harika olacak bir projedir.

kuş tüyü avize

Resimde de gördüğünüz gibi beyaz bir dilek balonu, hazır aksesuar kuş tüylerine ve silikon tabancasına ihtiyacımız var. Malzemelerimizi hazırlayıp hemen kuş tüyü avize yapımı işlemlerine birlikte başlayabiliriz. Çok pratik ama sonuçları çok özel olan bu eşsiz ürünü sizler de çok seveceksiniz.

kuş tüyü avize resimli anlatım

İşlem için ilk adımı yapmaya başlayalım. Dilek balonumuzun alt bölümünden kuş tüylerini belli bir hizaya bakacak şekilde silikon tabancamız ile yapıştırmaya başlayalım. Burada ki ince nokta tüylerin avize şeklini aldığında alt bölüme doğru bakmasıdır. Bu neden ile yapıştırma yönünü bu şekilde yapabilirsiniz.

kuş tüyü avize yapımı

İşlemin en sonuna geldiğinizde ban yardımı ile ya da bir kurdele ile işlemi sonlandırabilirsiniz. Bu aşamada her yerin doğru şekilde ve orantılı olarak yapıştırıldığından emin olmanız gerekiyor.

kuş tüyü avize yapılışı

Bir kablo yardımı ile uzatacağınız duyunuzun ucuna kuş tüyü avize ürünümüzü asabilirsiniz. Tavana da bu şekilde monte ettiğinizde inanılmaz şık, elit görünümlü bir avizeniz olacaktır.

kuş tüyü avize nasıl yapılır

Özel alanlarınıza bu harika ürünü ekleyerek, çok daha etkileyici olmasını sağlayabilirsiniz. Beklentilerinize en iyi şekilde karşılık verecek olan bu projeler, sizler için de harika bir sonuç sağlayacaktır.

kuş tüyü avize anlatımlı

Özellikle bu tarz bir yemek masası ya da sohbet masasının üzerinden uzun kablolar ile sarkıtacağınız bu hoş avize, evinizin şıklığına da inanılmaz bir keyif katacaktır. Bu şekilde farklı renkler ile diğer odalarınıza ya da koridorlarınıza farklı bir imaj yaratabilir, özel sonuçları alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı