Atletleri Şık Ve Özel Bir Hale Getirelim

pratik dantelli atlet
pratik dantelli atlet

Sizlere harika ve özel, kullanışlı modeller yapma konusunda yardımcı olmak ve fikirler vermek için eşsiz projeler derliyoruz. Bu şekilde evinizde bulunan özel ve farklı malzemeleri değerlendirerek, harika geri dönüşüm projeleri de elde ediyorsunuz. Bu kez sizler ile inanılmaz şık ve seveceğiniz bir dantelli atlet yapımı projesini hazırladık. Sizler de bu harika proje ile evinizde ki askılı atletleri çok daha farklı şık bir havaya döndürebileceksiniz. Bu şekilde kıyafet alternatiflerinize de bir yenisini eklemiş olacaksınız.

evde dantelli atlet yapımı

İşlem için biraz dikiş bilmeniz gerekecek. Malzemelerimiz de resimde gördüğünüz gibi askılı bir atlet, toplu iğne, uygun renkte ip, makas, mezura ve diğer dikiş malzemeleri. İşlem aşaması için öncelikle danteli koyacağımız kol evinin ölçüsünü alalım. Buna göre de dantelimizin kesim işlemini yapacağız.

dantelli atlet

Kesim işleminden sonra toplu iğneler ile montaj aşamasına geçelim. Bu işi farklı renk bir ip ya da toplu iğneler yardımı ile yapabilirsiniz. Dantelin montajında dikkat edeceğiniz nokta ise, ön plana almanız olacaktır. Yani komple, askılı tişörtün üzerine malzemeyi koyun.

dantelli atlet resimli anlatım

Atletin tersinden dikişi tamamlayalım. Bu şekilde dantelli atlet yapımı aşamasının artık sonlarına doğru geliyoruz. İşlem bittikten sonra artıkları temizleyelim ve uygun şekilde düzenlemeleri yapalım.

dantelli atlet açıklamalı

Dantelinizde kalan fazlalıkları da alarak artık şık ve güzel bir bluza dönüşmesini sağlayabiliriz. Sizler de oldukça pratik olan dantelli atlet yapımı ile harika sonuçları evde bulunan askılı atletlerinize, penyelerinize uygulayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi bu tip ürünler bu sene oldukça moda.

Aynı şekilde farklı renklerde de bu işlemi uygulama şansınız var. Hatta yakası çok açık olan bazı penyelerinize de kendinizce bu uygulamayı yapabilirsiniz. Bu şekilde hoş ve etkili kıyafetler yaratabilirsiniz. Giymediğiniz ya da giymekten hoşlanmadığınız penyelerinize bu tarz uygulamalar yaparak çok farklı ve özel sonuçları elde etmeniz mümkün.

pratik dantelli atlet

Üzerinizde de oldukça şık duracak olan bu modeller, koltuk altı açık olan ya da aynı şekilde yakası açık olan penyeleri de kamufle etmek için oldukça başarılı sonuçları alacağınız özel bir kendin yap projesidir.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı