Ataş İle Hayatı Kolaylaştır

ataş ile gözlük çerçeve tamiri
ataş ile gözlük çerçeve tamiri

Günümüzde pek çok şey ürünü farklı amaçla kullanırsak, bu aynı zamanda hayatımızı kolaylaştıracak püf noktası anlamına da gelecektir. Bu çalışmamızda bayanların bazı işlerini kolaylaştıracak ataş püf noktalarından söz edeceğim. Öncelikle çoğu bayanın işini görecek bir ataş püf noktasından bahsetmek isterim.  Çoğu bayan sıfır kol atlet giydiğinde, bazen sütyen askılıkları yanlara sarkabiliyor. Bu kesinlikle bayanların istemeyeceği bir görüntü oluşturmasına neden olabiliyor. İşte bunun çok ufak bir püf noktasıyla giderilmesi mümkündür. 1. Resimde gördüğünüz bayanın sırt kısmında anlatmaya çalıştığım durum oluşmuştur.  Resim 2’deki gibi elinize bir ataş alarak sizde basit şekilde sütyenlere iliştireceğiniz bir ataş yardımıyla, resim üçteki gibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Resim üçteki görüntüde bayanın, yanlara doğru sarkan sütyen askılıklarının olmadığını açıkça görünmektedir. İşte hayatı kolaylaştıracak bazı püf noktalarıyla dışarıda rahatça gezinmek söz konusu olacaktır. Devam ettiğimizde resim 4’de koli bandının açılmasında sorun yaşayan hanımlar, püf noktasındaki işlemi uyguladığında kolayca bu durumdan kurtulacaktır. Koli bandının kaldığınız yerden itibaren açılmasını sağlayacak araç yine ataş olacaktır. Hayatı kolaylaştıracak püf noktalarıyla bayanların kesinlikle daha rahat ettiklerini söylemek doğru olacaktır.  Herhangi bir ataşı resim beşteki gibi koli bandına yapıştırıyoruz. Kullanmak istediğimizde bir süre mücadele vermeksizin, kolayca koli bandını açarak işimizi görebiliriz. Resim altıdaki gibi istediğimiz zaman koli bandını rahatça açarak, oyalanmadan işimizi görebiliriz.

Hayat kolaylaştıracak püf noktalarına devam ettiğimizde, resim yedide bileklik takımında zorlanma yaşayanlara kolaylık sağlıyor olacağız. Çoğu bayan bazı yerlere giderken eline takacağı bileklik için vaktini harcayabilmektedir. İşte bu zaman kayıplarının önüne geçmek için bize gereken sadece bir ataş olacaktır. Bunu yapmak için resim sekizdeki gibi bir ataşı o şekilde açarak bir ucuna bilekliğin bir ucunu, diğer ucuna da bilekliğin diğer ucunu geçirebilirsiniz. Böylelikle iki ucu tutmakta zorlanmayacaksınız. Ataş ip uçlarında son ip ucu ise gözlük tamiriyle ilgilidir. Bir ataşı resim dokuzdaki gibi çekiç vurarak düz tornavida halini aldırıyoruz. Resim 10’da küçük düz tornavida halini alan ataşımız, kolayca gözlük tamiri yapmanızı sağlayacaktır.

ataş püf noktası
ataş ip uçları
hayat kolaylaştıracak ataş püf noktaları
ataş ile koli bandı püf noktası
ataş ile koli bandı ucunu kaybetme
koli bandı ucu için püf nokta
ataş ile bileklik takım kolaylığı
ataş ile bileklik nasıl kolay takılır
ataş ile tornavida yapımı
ataştan tornavida
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı