Askılı Penyeler Nasıl Modern Şekle Dönüşür?

askılı penye püskül resimli anlatım
askılı penye püskül resimli anlatım

Son dönemde oldukça farklı alanlarda kullanılan püsküller, basit alanlarda bile dikkat çekici detayların oluşmasını sağlıyor. Etkileri büyük, kendileri küçük olan bu şık aksesuarlar, başarılı bir şekilde uygulandığında harika sonuçlar alınabilir. Bu kendin yap projemizde de sizler ile sade ve düz penyelerinize biraz hareket katmayı planlıyoruz. Hepinizin çok seveceği penyeye püskül uygulaması kolay ve inanılmaz keyifli bir proje. Bu neden ile sizler de tüm penyelerinize bu tarz uygulamayı yapabilir, evinizde ki penyeleri şık ve modern bir hale getirebilirsiniz.

İşlem için gerekli olan malzemelerimize gelin birlikte bakalım.

askılı penye püskül

Bir penye, makas, dikiş için iğne iplik, püsküller. Bunları hazır alabileceğiniz gibi kendiniz de yapabilir, dilediğiniz renklerde ve boyutlarda kullanabilirsiniz.

askılı penye püskül yapımı

Öncelikle penyenizde yer saptaması yapalım. Penyeyi yere yayın ve püskülleri koymak istediğiniz yerleri belirleyin. Bu şekilde işlemler sırasında sizler de zorlanmazsınız. Aynı şekilde püskülleri yüzeysel olarak koyabilir, nasıl durmaları gerektiğini de prova yapabilirsiniz. Sonrasında ise penyeye püskül uygulaması için dikiş işlemlerine başlayabilirsiniz.  Yukarıda ki resimde de görüldüğü gibi, uç kısımlarından düzgün bir şekilde penye ile bağlantılarını yapabilirsiniz.

askılı penyeye püskül

İşlemin simetrik olması daha iyi randıman almanızı sağlayacaktır. Bu şekilde daha güzel ve özel bir görünüm oluşacaktır.

Tüm işlemleri tamamladıktan sonra sizler de penyeye püskül uygulaması hakkında daha detaylı bilgilere sahip olacaksınız. Oldukça güzel bir görünüme sahip olacak bu harika ürünleri alternatif olarak farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Özellikle penye ve kazaklar püskül uygulamaları için oldukça uygun ürünlerdir. Bu şekilde eski ya da sade ürünlerinize farklı şekillerde uygulamalar yapabilir, modern ve şık ürünler elde edebilirsiniz.

Sitemizde bu tarz birçok geri dönüşüm ürününü sizler ile paylaşıyoruz. Bunlardan da fikir edinebilir, en güzel şekilde yeni ve farklı ürünler elde edebilirsiniz. Şık görünmek ise inanın bu ürünler ile çok kolay olacak.

askılı penye püskül resimli anlatım

İşte dakikalar içinde hazırlayacağınız ve hemen giyebileceğiniz, modern, şık ve moda bir penye. Bu harika ürün kotlarınız ya da diğer kıyafetleriniz ile harika bir kombin olacaktır. Ayrıca bu püsküllerden küpe yaparak, inanılmaz ve dikkat çekici bir sonuç elde edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı