Ana sayfa Örgü Örgü Videoları Arı Kovanı Örgü Örneği

Arı Kovanı Örgü Örneği

59
0
PAYLAŞ
arı kovanı örgü örneği
arı kovanı örgü örneği

Arı kovanı örgüsü sevdiğim örgü türleri arasındadır. Birbirinden farklı türdeki klas örgüleri internet sitelerinde sizler için araştırmaya devam ediyorum. Siz de video anlatımlı örgü kolaylıkları sayesinde, arı kovanı gibi örgü işi çalışmalarını basit şekilde yapabilirsiniz. Bir yere tatile giderken yanınızda da götürebileceğiniz bu harika örgülerle, vaktinizi daha şahane değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Oldukça hızlı örülebilen bu tarz kolay örgü modelini işten gelince evde de rahatça yapabilirsiniz. Farklı örgü türlerini seven hanımların dikkatini çekeceğini umuyorum. Farklı bir örgü olan arı kovanı, denediğim ve beğenerek sonuç aldığım bir örgü modelidir.

Takıldığınız yerlerin üzerinde yeniden geçmek için altta video anlatımlı arı kovanı örgüsü linkini tıklayabilirsiniz. Bu örnek sayesinde şık bebek örgü süveterleri veya oldukça şık yelek örgü modelleri tasarlamanız da mümkündür. Dilerseniz hemen örgünün yapılışı hakkında da bilgiler verelim. Bu örnekte sarı tek renkte ip kullanılmıştır. Siz tabi dilerseniz farklı bir renk de kullanabilirsiniz. Bu harika arı kovanı örgüsünü video anlatımı izleyerek daha basit şekilde yapacaksınız. Videodaki işlem adımlarını takip ederek yapmadan önce hangi tür mil kullanacağını da belirteyim isterseniz. Bu çalışmada milin kalınlığı ise 3,5 mm şeklinde olacaktır.

Arı kovanı örgüsünü denediğinizde video eşliğindeki anlatımın dil bakımından son derece kolay olduğunu da hemen fark edeceksiniz. Aslında geçmişten bugüne sunduğumuz birçok örgü modelinde resimli galerisi veya videosunun olmasının önemli bir nedeni var. Sizin daha kolay şekilde bu çalışmalara adapte olabilmeniz içindir. Sitemizde birbirinden şık eli işi çalışmaları, örgü örnekleri bulmanız mümkündür. Bu sayede örgüye yeni başlayan hanımlar birbirinden farklı türdeki örgülere yönelebilir. Bütün örgü sever bayanlar, arzu ettikleri en keyif verici örnekleri rahatlıkla sitemiz aracılığıyla keşfedebilir. Eğer örgü çalışmalarında henüz çok başlardaysanız, videolu açıklamalı olan örneklerimize bakmanızı tavsiye ederim.

Arı Kovanı Örgü Video linki:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here