Ara Takımı Dantel Örnekleri

ara takımı dantel çeşitleri
ara takımı dantel çeşitleri

Evlerden uzun bir zaman uzak kalmış dantel takımları ve danteller, artık yavaş yavaş o özlenen heyecanlara insanları kavuşturmaya başladı. Eski ağır dantel modelleri yerine artık günümüzde daha modern olanlarına yer verildiğini söylemek de mümkün diyebilirim. Çok daha basit örnekler yerine artık bu bahsettiğimiz modern tarzda örneklere yer verilmektedir. Ara takım dantelleri resimli galeride sizlere birkaç örnekle göstermek istedim. Oradan dilerseniz dantel seven hanımlar örnek alabilir. Kendileri de evlerinde ya arkadaşlarıyla yardımlaşarak ya da biliyorsa kendi başına rahatlıkla bu dantelleri işleyebilir. Özellikle ara takım dantel örneklerinde popüler türlere yer vermek istedim. Resimli galerimi incelediğinizde bana hak vereceğinizi düşünüyorum.

ara takımı dantel modelleri
ara takımı dantel örnekleri
ara takımı danteller

Yine modern dantel örneklerinin yanında aslında günümüzde hanımların birçoğu da basit ve herkes tarafından rahatlıkla yapılabilecek örneklere gönül vermektedir. Dantellerin bazı yakışan tekstil ürünleri de var aslında. Bunlara örnek olarak pike takımları ve nevresim takımları diyebilirim. Özellikle de bu tür takımlarda ara takım dantellerin verdiği estetik hemen göze çarpabilmektedir. Ara dantel kullanımları ise artık eskide kalmadı ve artık günümüzde de bayanların tercih ettikleri bir tür danteldir. Genellikle dantel süslemelerinde hazır nevresimler için vazgeçilmez bir hal aldığı da söylenebilir. Ağır işçilik gerektirmekte olan danteller, artık günümüzde daha çok anılır olmakla beraber yine birçok eseri görmemiz mümkün olacağa benziyor. İnternet aleminde site site gezinerek vakit harcamaktansa, sitemizdeki dantel örneklerini keşfederek sizde rahatlıkla hoşunuza gidecek ara dantelleri kolayca yapabilirsiniz.

ara takımı dantel ve oyalar
ara takımı el işi örnekleri
ara takımı el işleri

Sitemizden dantel örnekleri konusunda yararlanan çoğu bayan arkadaşımız artık usta bir dantel örücüsü haline bile geldi diyebilirim. Elbette sıfırdan başlayanlara sıfırdan öğretmediğimiz birçok örnek de bulunuyor. Fakat çoğu bayan kolay olan bu dantel modellerini keşfediyor ve kendileri evleri içinde yapmak istiyorlar. Bayanların yatak odası süslemelerinde yer verdiği dantellerin yapımı kesinlikle kolaydır. Sitemizde yer alan size yönelik örnekleri inceleyerek harika çalışmalar yapabilirsiniz. Ara dantellerin örülmesinde belli başlı araştırmalara ihtiyaç duyabilirsiniz. Ara dantel yine, yazlık olan pike takımlarında ve nevresimlerde yer alabilmektedir. Son bir tavsiyem ise, dolgu gerektiren örneklerden kaçınmalısınız. Bunlar en çok da sıkılmamanızı sağlaması açısından tavsiyelerim olacaktır.

ara takımı el işi modelleri
ara takımı dantel çeşitleri
ara takımı oyalar
ara takımı danteller
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı