Antikalarınıza Yeniden Hayat Verin

Farklı alanlarda değişik objeler kullanmayı sizler de seviyorsanız, bu yazımızda ki kendin yap projemiz kesinlikle tam sizlik. En özel anlarınıza en farklı yaklaşımlar ile hazırlanmış olan odalarda sizlere eşlik etmek için geri dönüşüm projeleri bir harikadır. Artık kullanılmayan ya da depolarınızda uygun zamanı bekleyen antika eşya geri dönüşüm için oldukça ideal ürünlerdir. Son dönemde oldukça fazla rağbet gören bu ürünler, inanılma ve etkili sonuçları en hızlı şekilde almanızı sağlarlar.

Özel alanlarda çok fonksiyonel sonuçları da alabileceğiniz bu ürünler, değişik ve vintage bir havayı evlerinizde yaratmanıza yardımcı olur. Biraz kafa çalıştırıp, etkin şekilde düşündükten sonra atmayı düşündüğünüz eşyaları çok farklı şekillerde değerlendirebilirsiniz. Özellikle antika eşya geri dönüşüm projeleri son dönemde bayağı moda olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Basit ve eski bir makine, değişik masalar ya da etajerler inanılmaz şık ve özel objeler olarak evlerinizde başköşelerinize çok farklı bir hava katabilirler. Mistik bir köy sofrası ya da hoş bir abajurdan inanılmaz bir dekorasyon parçası yaratmanız artık mümkün.

En özel anlarınızda kahvelerinize eşlik edecek olan masaları çok daha ilginç şekillerde işlevsel hale getirebilirsiniz. En etkileyici ve farklı antikalar ya da hurdalar ile yaratabileceklerinizde aslında sınır yok. Bu şekilde sizlere fikir verebilmesi amacı ile antika eşya geri dönüşüm işlemlerinize yardımcı olabilmek amacı ile derlediğimiz birkaç projeyi sizler ile paylaşıyoruz. Bu şekilde en özel ve en farklı sonuçları alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Etkinlikleri uzun süre hayatınızda sürecek etkiler için en farklı sonuçları sizler de bu projelerden esinlenerek elde edebilirsiniz. İnanılmaz ve çok hoş renkler ile en farklı sonuçları alabileceğiniz sitemizde bu ve benzeri birçok proje ile buluşabilirsiniz.

antika eşya geri dönüşüm

antika eşya değerlendirme

eski eşya değerlendirme

eski eşyalar geri dönüşüm

eski eşyalar dekorasyon

antika eşyalar dekorasyon

eski mobilyaları değerlendirme

eski mobilya geri gönüşüm

mobilya geri dönüşüm

eskimiş mobilyaları değerlendir

dekorasyonda antika eşyalar

antika eşyaları yenileme

eski mobilya dekorasyon

antika eşyaları canlandırma

Bir önceki yazımız olan İnanılmaz Sofra Dekorasyonu başlıklı makalemizde masa dekorasyonu, şık sofra dekorasyonu ve sofra dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir