Antik Vazo Nasıl Yapılır?

antik vazo yapımı anlatımlı
antik vazo yapımı anlatımlı

Özel aksesuarları artık kendiniz de yapabilirsiniz. Sitemizde sizler için inanılmaz ve çok özel kendin yap, geri dönüşüm projeleri bulacaksınız. Bunlar içinde harika sonuçları alacağınıza inandığımız etkili ve farklı ürünler de yer alıyor. Sizler de evinize göz attığınızda farklı birçok malzemeyi görebilir, bunlar ile ilgili farklı çalışmalar yapmaya başlayabilirsiniz. Özellikleri ile yapımı çok kolay, aynı şekilde pratik olan antik vazo yapımı sizlerin de ilgisini çekecek etkileyici bir dekorasyon ürünü. Karşımıza çıkan bu ürün, sizler için de çok farklı ve inanılmaz sonuçları almanız için uygun olacaktır. Bu işlem için evinizde ki herhangi bir vazoyu da kullanabilirsiniz. Herkesin evinde bulunan para koleksiyonları olabileceği gibi eşten dosttan da bunları toplama şansına sahipsiniz. Ayrıca bunları vazomuza monte etmek için silikon tabancası, siyah boya ve boya fırçası kullanacağız.

antik vazo yapımı

İşlem öncesinde vazonuzu yukarıda ki resimde olduğu gibi siyah renge boyamanız en uygu sonucu almanızı sağlayacaktır.

antik vazo yapımı resimli anlatım

Resimde görüldüğü gibi bozuk paralar silikon tabancası ile uygun büyüklükler ve belirli bir sıra ile küp ya da vazon etrafına yapıştırılacak. İnanılmaz şık ve özel bir görüntüye sahip olan antik vazo yapımı işlemi bu kadar da keyifli ve kolay bir proje.

antik vazo kendin yap

İşlem sonrasında vazonuzun görüntüsü yukarıda ki gibi olacaktır. Ayrıca paraların dökülmesini önlemek amacı ile sıvı silikon ile güzelce kaplama yaparak daha hoş bir görüntü de elde edebilirsiniz.

Özellikle siyah mobilyalar ve antik eşyalar ile çok güzel bir uyum sağlayacak olan antik vazo yapımı işlemini sizlerin de beğendiğini düşünüyoruz. Bu özel projeler sayesinde sizler de evinizde harika ve eşsiz bir köşe yaratabilirsiniz. Bu tarz işlemlerin sonucunda uygun renkli çiçekleri de kullanmayı unutmayın.

antik vazo yapımı anlatımlı

Ayrıca size önerimiz bu vazonuz ile takım bir görüntü elde edebileceğiniz, ahşap bir masanıza da aynı şekilde uygulama yapabilirsiniz. Yine bolca para ile kaplayacağınız masa aynı şekilde şık bir kombin oluşturmanıza da yardımcı olabilir.

antik vazo yapımı resimli

Ayni şekilde yaptığınız işlemleri yukarıda ki resimde görebilirsiniz.

antik vazo yapımı anlatımlı

Boşlukları sıvı silikon ya da vernik ile kalın bir şekilde kaplayarak harika bir masa elde edeceğinize emin olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı