Ana Sayfa Dekorasyon Antik İtalyan Tarzı Banyo Fikirleri

Antik İtalyan Tarzı Banyo Fikirleri

antik banyo tasarımları
antik italyan tarzı banyo fikileri 3

Biraz da İtalyan Stili Antik Banyo Tasarımlarına Bakalım 🙂

Farklı zevkler ve farklı beklentilerin olmasından dolayı birçok seçeneğin olması da gayet normaldir. Özel ve farklı zevklere hitap eden İtalyan tarzı dekorasyon ürünleri oldukça etkileyicidir. Kendinizi tarihi bir mekanda hissettiren bu mobilyalar ile döşenmiş ortamlar gerçekten oldukça şıktır.

Sizler için seçtiğimiz İtalyan mobilyalı banyo dekorasyon fikirleri gerçekten size de en güzel ilhamları verecektir.

antik italyan banyolar

Farklı bir izlenime kapılacağınız bu ortamda harika oymalar ve işlemeler ile İtalyan mobilyasının en eski versiyonlarını görmektesiniz. Özellikle lavabo ve küvet harika bir atmosfer vermiş.

italyan tarzı banyolar

İşte şık bir banyo köşesi daha. Yine antik tarz birkaç möble ile süslenmiş bu alanda en büyük etkiyi eski model duvar kağıtları vermiş. Renk uyumu yerleşim oldukça başarılı şekilde uygulanmış.

antik banyo tasarımları

İşte gri tonlarda hazırlanmış bir banyo lavabo seti. Oldukça kullanışlı ve bir o kadar eski! Sizlerinde havasını değiştirecek bu tarz dekorasyon fikirlerini sizlerde evleriniz için düşünebilirsiniz.

italyan stili banyo tasarımları

Farklı tarzda ancak ayrıntıları ile dekore edilmiş bu banyo ise özel bir tarih esintisini sizlere veriyor. Özel banyo dekorasyon fikirleri içinde değerlendirilebilecek bir parça.

banyo antik tasarım

Salaş ve taşralı bu ilginç banyo ise özellikle mekanında antik havayı yaşamak isteyenler için oldukça güzel bir alternatif. İdeal ve farklı tonlar ile küçük dekoratif ayrıntılar başarılı şekilde yapılmış.

antik banyo fikirleri

Ahşap duvarlar, kapı ve dolap… taş duvarla ve harika tertemiz bir küvet. Bu nefis banyo filmlerden çıkıp gelmiş gibi. Farklı ve en farklı dekorasyon için oldukça başarılı bir örnek olarak kullanılabilir.

banyolarda antik görünüm

Bu şık, temiz ve harika banyo ise farklı hazları banyo yaparken de yaşatacak en güzel ortamlardan birisi. Beyazın halim olduğu banyo fonksiyonel dolapları ile de oldukça başarılı bir banyo dekorasyonu olmuş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here