Anlatımlı Tunus İşi Babet Patik Yapımı

Tunus İşi Babet Patik Yapımı
Tunus İşi Babet Patik Yapımı

Patik yapmak isteyen bayanlara büyük kolaylık sağlayacak türlerden olan babet patik yapımını sitemde bulunan anlatımlı paylaşımları keşfetmenizi öneririm. Anlatımlı Tunus işi babet patik sandığınızdan daha basit bir yapıma sahiptir diyebilirim. Tunus işi örgü patikler içinde en sevdiğim türlerden diyebilirim.

Sizlere özel şekilde hazırladığım ve resimli anlatımlı Tunus işi babeti yapmak son derece kolayınıza gelecektir. 2016 yılı en seçkin türlerden olan anlatımlı tarzda babet yapımını dikkatle resimlerini inceleyerek ilerlediğiniz taktirde kesinlikle şaşırmayacak kolayca anlatımlı şekilde sunduğum Tunus işi babet patik yapımını sizde yapabileceksiniz.

Videolu anlatımlarım gibi kolay olan anlatımlı babet için sizlere özel şekilde Tunus işi babet yapılışını seçmiş bulunmaktayım. Önceki paylaşımlardan farklı olsun diye sizlerin de beğeneceğinizi umuyorum. Ben denediğimde hiç zorlanmadan anlatımlı olan babet yapılışını denedim ve üstesinden geldim.

Örgü örmesini bilen örgü türlerini seven hanımlar anlatımlı Tunus işi babet projemizi rahatça yapabilecektir. Hanımların yoğun ilgisini almış Tunus babet yapımı en güzel çalışmalarımızdan biri olarak sitemizde yer almaktadır. Örmesini seven hanımlara özel olan babet patik yapımı için vakit kaybetmeksizin gerekli malzemeleri resimlerden keşfederek tedarik edebilirsiniz.

Gayet kolay bir yapıma sahip olan Tunus işi babet projesini sitemizdeki bu sayfada bir yandan resimli anlatıma bakarak oldukça basit birkaç hamle sonrası keşfedecek süslü olan bu şık babetleri örüp yaptığınızda şahane görünüme sahip babetlere sahip olacaksınız.

anlatimli-tunus-isi-babet-patik-yapimi (2)
anlatimli-tunus-isi-babet-patik-yapimi (1)
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı