Anlatımlı Kolay Örgü Patik Yapımı

Kolay Örgü Patik
Kolay Örgü Patik

En sevilen örneklerden olan kolay örgü patik yapımları hakkında hemen sizlere güzel bilgiler aktarmak isterim. Pratik örgü patik modellerini duyunca sanırım sizde benim gibi biraz da olsa heyecanlanıyorsunuzdur diye tahmin ediyorum. Ben kolay olan örgü patik türlerine daha çok vakit ayırmasını seviyorum.

Evde anlatımlı kolay örgü patik yapımını incelediğimde bunu sizlere de paylaşma gereği duydum. Zaten yapımı son derece basit olan örgü patik için çoğu babaannenin de harekete geçtiğini duyar gibiyim. Bazen anneler de bebeklerine patikler örüyor ve bundan büyük keyif alıyor.

Fakat anneannelerin patik örmesi bilirsiniz, eskiden beri meşhur olan bir şeydir. Hatta çoğu örneği internetin olmadığı zamanlarda yayılmanın çok az olduğu zamanlarda biz onlardan öğrendik. Onların hafızalarında birçok eskiye dayanan örgü patik modeli mevcuttur zaten.

Fakat bazen onlara bile daha önce bilmedikleri bir örgü türünü gösterince çok sevinirler ve onları da örmek isterler. İşte bu yazımı kolay ve anlatımlı olan örgü patik olarak düzenlemek istedim. Örgü işlerinde patik yapımı denilince herkes bunun elbette kolay olmasını istiyor.

Basit bir yapıma sahip olan örgü patiklerde kolay olanlarını sitemde farklı paylaşımlarımda da kesinlikle keşfedebileceğinizin altını çizmek istiyorum. Her gün daha özel türleri sizlere özel şekilde aralıklı olarak sunmaya devam etmekteyim. Patik örgüleri bebeğinizi de mutlu edecek ve o minik ayaklarına çok yakışacaktır. Resimleri takip ederek sizde basit şekilde bebeklerinize ya da tanışlarınızın bebeklerine bu harika patik örgüyü yapabilirsiniz.

anlatimli-kolay-orgu-patik-yapimi (2)
anlatimli-kolay-orgu-patik-yapimi (1)
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı