Anlatımlı Kare Desenli Kare Lif Modeli

Anlatımlı Kare Desenli Kare Lif Modeli
Anlatımlı Kare Desenli Kare Lif Modeli

Çok gösterişli ve çok zarif bir yeni lif modeli ve yapılışı paylaşacağız. Üç renk ip kullanılan ve farklı renklerdeki kare dilimlerin birleşmesinden oluşmuş bu banyo lifini çok beğeneceksiniz.

Yapımına orta kısmından 4 defa da çekilen 3 fıstık üzerine kutucuk lif tekniği ile başlanıyor. Ardından da diğer renklerle devam edilerek her sırada 4 kare modeli artırılarak genişletiliyor. Kareler her sırada bir önceki karelerin aralarına gelecek şekilde yerleştiriliyor. Son olarak kenar oyası tekli fıstıklarla yapılarak kare lif örneği bitiriliyor.

Anlatımlı Kare Desenli Kare Lif Örneği
Anlatımlı Kare Desenli Kare Lif Örneği

Görüldüğü üzere kare desenli lif modelinin oldukça kolay bir yapımı bulunuyor. Sizler de değişik renklerde lif ipleri ile deneme yapabilir ve daha güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Renkli kare banyo lif modelinin detaylı anlatımını aşağıdaki videosundan izleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizden diğer lif örnekleri anlatımına da arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://youtu.be/hLYP1U7GXmk (Pamuk Lifler)

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı