Ana sayfa Kendin Yap Projeleri Anılarınız İçin El Emeği Albüm Yapımı

Anılarınız İçin El Emeği Albüm Yapımı

116
0
PAYLAŞ
kendi albümünü kendin yap
kendi albümünü kendin yap

Seçkin ve farklı projeler ile sizlere bağımlılık yapacak olan sitemiz, eşsiz ve harika projeleri ile sevdiğiniz bir paylaşım platformu. Farklı şekillerde sitemizde yer alan konular içinde sizin de hoşlanacağınız örgü modelleri, dekorasyon fikirler, kendi yapabileceğiniz projeler ve daha sayamadığımız birçok kategori ve proje bulabilirsiniz. Bu şekilde evde kendiniz farklı üretimler ve hobiler geliştirebilirsiniz. Hoşunuza gidecek olan bu farklı projeler içinde bu kez albüm yapımı yer alıyor. Sizler de sevdikleriniz ile güzel anılarınız çok daha kalıcı bir şekilde kullanmak adına, bu harika uygulamayı yapabilirsiniz.

İşlem için gerekli olan malzemeleri aşağıda görebilirsiniz.

evde albüm yapımı

Sevdikleriniz ile çekilmiş resimler, siyah karton, makas, yapıştırıcı ve dış alan için seçeceğiniz özel desenli kağıtlar. Ayrıca bir parça jüt ip ile işlemler için hazırlık yapabilirsiniz.

evde albüm yapımı resimli anlatım

Dijital ortamda ise resimlerinize istediğiniz boyutta çıktı alabilirsiniz.

Albüm sayfalarında kullanacağınız kartonların boyutlarını da yarıdan katladığınızda, resimlerinizi alacak şekilde ayarlamayı unutmayın. İster küçük, ister kocaman bir albümü bu şekilde yapabilirsiniz.

Siyah fon kartonlarınızı ortadan katlayın, sonra hepsini katlanma alanlarından yapıştırıcı ile bir defter gibi derleyin.

evde albüm yapımı anlatımlı

Albüm kapağınızı da yukarıda görüldüğü şekilde ipinizi içeri bantlayarak, sağlamlaştırıp kapatalım. Bu güzel albüm yapımı sevdiklerinize özel günlerinde verebileceğiniz harika bir proje olabilir.

evde albüm yapımı resimli

Şimdi albümün içini doldurmaya sıra geldi. Her bir resmi, uygun şekilde sayfalara monte edin. Kapak formunu da oluşturduktan sonra, yapıştırma işlemi ile sabitleyelim.

evde albüm nasıl yapılır

Tüm resimler ve kapağımızı organize ettikten sonra albüm yapımı neredeyse sonlanacak. Keçe bir kumaş ya da el işi kağıdı ile farklı şekillerde kapağınızı süsleyebilirsiniz. Oldukça farklı ve el emeği olacak olan bu özel ürün, kesinlikle sevdiklerinizin de çok hoşuna gidecek türdendir.

kendi albümünü kendin yap

Özel tasarım olan bu harika uygulama, çocuklarınızın belirli yaşlarını, özel günlerini kayıt altına alabileceğiniz, onlar için saklayabileceğiniz eşsiz bir yapıda. Ayrıca sevgililer günüz, yılbaşı, doğum günü ya da sadece sevdiğiniz için yapabileceğiniz muhteşem bir hediye olabilir.

evde albüm yapım aşamaları

Artık anılarınız çok daha kalıcı ve özel bir yerde saklanacak. Üstelik el emeğiniz ile bu anıları çok daha değerli kılacaksınız.

PAYLAŞ
Önceki makaleŞişelerle Neler Yapabiliriz?
Sonraki makalePenyelerinize Biraz Hareket Katın
25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here