Anahtarlarınızı Karıştırmaya Son Veren Proje

Sizlere yapımı eğlenceli, sonuçları çok güzel olan projeleri derleyip sunmaya bayılıyoruz. Geri dönüşlerinizin olumlu olması ise bizlerin en büyük gururu. Bu neden ile sürekli olarak, ilginç, dikkat çekici farklı projeler de yer vermek için araştırmalar yapıyoruz. Yüzlerce kendin yap projesinin bulunduğu sitemizde, sizler de ilginizi çekecek olan birçok projeyi bulabilirsiniz. İşte sizler için işaretli anahtar ile ilgili derlediğimiz proje. Bu projeyi aynı tip anahtarlara sahip olan kişiler çok sevecek. Evden çıkarken hangi anahtarı alacaksınız ya da neresi nereyi açıyordu gibi soruları ortadan kaldıracak bu özel proje sizlerin de çok hoşunuza gidecek türden.

Öncelikle işlem için bizlere merserize, pamuklu ya da normal nakış ipleri gerekecek. Makas ve yapıştırıcı ise yardımcı malzemeler olarak yanımızda bulunmalılar.

işaretli anahtar yapımı

İşlemleri yapmak için hazırsanız, resimli anlatımlarımız ile devam edebilirsiniz.

işaretli anahtar yapımı resimli anlatım

işaretli anahtar projesinin ilk aşamasında anahtarınızın tutma yani geniş olan bölümünün alt kısmına yapıştırıcınızı sürerek başlıyorsunuz. Sonra, bir düğüm atın. Üçüncü adım olarak ipi anahtarınıza sıralı şekilde sarmaya başlayın.

işaretli anahtar yapımı anlatımlı

Eğer resimdeki gibi delikli bir anahtarınız varsa, aynı şekilde gördüğünüz gibi devam edin. Deliğin açık kalmasına özen göstererek, etkili bir şekilde işlemlerini yapabilirsiniz.

Sizler de işaretli anahtar yapından kesinlikle çok büyük keyif alacaksınız.

işaretli anahtar nasıl yapılır

İşte sizler için önerdiğimiz projemizin sonucu. Muhteşem görünüyorlar değil mi? Farklı yerlerin anahtarlarını karıştıranlar için gerçekten güzel bir seçenek olacaktır. Sizler de bu tarz projeler ile oldukça güzel sonuçları alabilirsiniz. Evinizde bulunan farklı renklerde ki ipler ile her bakımdan eşsiz sonuçları sağlayacağınıza emin olabilirsiniz.

Bu tarz uygulamaları çocuklarınız ile yapmanız, onların el becerilerini geliştireceği gibi, renk ve diğer konularda da sabırlı olmayı da öğretecektir. Ayrıca onların hala güçleri bizimkine oranla daha geniş ve güzeldir. Bu tarz projeleri onlarla yaparken, belki daha farklı yaratıcılıklar gösterebilirler.

anahtarları işaretleme

anahtarları işaretleme

Başlı başına özel ve inanılmaz olan bu görseller, belki çok işlevsel değil gibi görünüyorlar ama benzer anahtarları denemek yerine bu şekilde işlem yapmak kesinlikle sizler için en uygun sonuçların da alınmasını sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Son Moda Püsküllü Şal Yapımı başlıklı makalemizde püsküllü şal, püsküllü şal modeli ve püsküllü şal modeli nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir