Ana Sayfa Amigurumi Amigurumi Kostümlü Tavşan Yapımı

Amigurumi Kostümlü Tavşan Yapımı

Amigurumi Kostümlü Tavşan
Amigurumi Kostümlü Tavşan

Sizlere bu güzel çalışmamızda kukuletalı amigurumi tavşan yapımı hakkında bilgi vereceğiz. Bu çalışma ile çocuklarınızı sevindirecek kesinlikle yapılışında eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Hemen bu güzel amigurumi tavşan yapımı için öncelikle malzemeleri belirtelim.

Malzemeler: Tığ, Elyaf, İki renkli iplik, Makas, İğne, Kırmızı ya da pembe iplik

Şapka üzerine kulakların yerlerine geldiğinizde 2 zincir çekerek 2 sık iğne atlayarak örmeye devam ediniz. Bir sonraki turda ise 2 zincir üzerine 2 sık iğne yapınız. Devamında ise Montaj yaptıktan sonra bu şahane amigurumi kostümlü tavşan yapımının sonuna gelmiş olacaksınız.

Bu şahane amigurumi kostümlü tavşanı çocuğunuza rahatlıkla verip oynamasını sağlayabilirsiniz. Oldukça basit bir yapımı olan amigurumi tavşanı ilk başta resimlerinde zor gibi görseniz de aslında oldukça basittir. İlk kez yapacaklara tüyo olarak malzemelere uyum sağlamalarını öneririz.

Bu ve benzeri çalışmalarımızı takip ediniz. Çocuklarınıza özel şahane amigurumi çalışmaları bu adreste sizlere özel şekilde sunacağız. Kostümlü amigurumi tavşan ve benzerlerini yapınca hoşunuza gidecektir. Bayanların vazgeçilmezi olan amigurumi çalışmalarını tığ işi ile yapmak son derece rahatlatıcı gelecektir ve huzur verecektir.

Çoğu zaman bayanların zorlandıkları bazı örgü işlerinin aksine bu çalışma oldukça basit gelecektir. Malzemeleri tedarik ettikten sonra bu çalışmamızda resimlerdeki gibi ilerleyerek sizde oldukça kolay şekilde bu basit çalışmanın üstesinden gelebileceksiniz.

amigurumi-kostumlu-tavsan-yapimi (2)

amigurumi-kostumlu-tavsan-yapimi (4)   amigurumi-kostumlu-tavsan-yapimi (3)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here