Amerikan Servisten Kolay El Çantası Yapımı

amerikan-servisten-kolay-el-cantasi-yapimi (8)

Sizlere bugün ise Amerikan servis kullanarak kolay el çantası yapımı hakkında bu yazımızda bilgiler veriyor olacağız. Elinizde yer alacak Amerikan servis sadece 15-20 dakika sonra bir el çantasına dönüşecektir. Resimleri takip ederek aşama aşama sizde kolayca Amerikan servisini  el çantasına dönüştürmek güzel olacaktır.

Malzemeler:

  • Sıcak silikon ya da güçlü bir yapıştırıcı
  • Amerikan servis
  • Tutturmak için mandallar
  • Eski ve ince bir kemer

Öncelikle Amerikan servisi katlayarak resimlerdeki işlemleri takip ederek kenarlarından yapıştırılmalıdır. Daha sağlam olması için kenarlarına mandal tutturmalısınız.

Bu işlemden sonra tamamen kuruyunca üst kapağı katlayarak servisi el çantasına dönüştürmüş olacaksınız. İnce tarzda bir kemer alarak çantanın etrafına gelecek şekilde yapıştırmalısınız. Bu çantanın toka kısmını da oluşturmuş olacaktır.

Bütün bu işlemlerden sonra el çantamız kullanıma hazır hale gelmiştir. Aslında bu benimki resimde görünen bir örnek siz dilerseniz bu konuda piyasada yer alan desenli Amerikan servislerini de kullanabilirsiniz. İşte o zaman daha farklı çanta tipleri size adeta gülümsüyor olacaktır.

Farklı türde servis tipi kullanarak bütün arkadaşlarınızın da hayranı olacağı tipte bir çalışma ortaya çıkmış olacaktır. Aslında şunu da eklemek gerekirse, seçenekler oldukça çok bu konuda ve özel bir gününüz uygun bir çanta bile yapmak bu anlattığımız tarifle oldukça kolay gelecektir.

amerikan-servisten-kolay-el-cantasi-yapimi (1)

amerikan-servisten-kolay-el-cantasi-yapimi (2)

amerikan-servisten-kolay-el-cantasi-yapimi (3)

amerikan-servisten-kolay-el-cantasi-yapimi (4)

amerikan-servisten-kolay-el-cantasi-yapimi (5)

amerikan-servisten-kolay-el-cantasi-yapimi (6)

amerikan-servisten-kolay-el-cantasi-yapimi (7)

Bir önceki yazımız olan El Şeklinde Takı Standı Yapımı başlıklı makalemizde alçı elden takı standı yapımı, el şeklinde yüzük standı ve el şeklindeki takı standı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir