Ameliyatsız Göğüs Büyütme İşlemi

Ameliyatsız Göğüs Büyütme İşlemi
Ameliyatsız Göğüs Büyütme İşlemi

Bayanların bazen sorunsuzca ve çarçabuk olsun isteyebildikleri göğüs büyütme konusunda artık birkaç dakikada ameliyatsız şekilde göğüsleri büyütmek mümkün. Düğün ya da tatil gibi özel zamanlar için değil, kıyafetler içinde daha güzel bir görünüm elde etmek dış güzelliğe harika bir dokunuş yapmak içinde göğüs büyütmeyi tercih edebilirsiniz. Ameliyatsız meme büyütme teknikleri sayesinde gerçekten de göğüs büyütme işlemi dolgu enjeksiyonu uygulamasıyla yapılabilmektedir.

Bu yöntemde bütün işlemler yaklaşık 15 ya da 20 dakika kadar kısa sürelerde yaklaşık olarak bazen 1 saat gibi sürelerde göğüs estetiği yapılması mümkün. Çok kısa sürelerde yapılabildiğinden kısa molalarda bile yapılabilecek bu işlemle akşam gideceğiniz bir yemeğe de yetişebilir ve oldukça estetik bir görünümle sevdiklerinizin karşısına çıkabilirsiniz. Artık bayanların gözdesi durumuna gelecek olan bu kısa sürede yapılabilen uygulama çok sevileceğe benziyor. Bu yöntemde herhangi bir yara izi oluşmayacağından yapılacak işlem sonrasında göğüsler tamamen orijinal bir hava alacaktır.

Fakat şu önemli noktayı da hatırlatmak gerekirse, bütün dolgu enjeksiyonlarında olduğu gibi bu işleminde yıllık olarak tekrarlanması gerekeceğinin altını çizmek gereklidir. Bir diğer merak konusu ise bu uygulama her göğüs için uygun mu sorusu da akıllara gelmektedir.

Aslında uzmanlara göre her kadına uygulanabilir sadece bazen sonuçları aynı olmayabilir denilebiliyor. Örnek vermek gerekirse yeterince meme dokusuna sahip olan bayanlarda hacim artışı daha da fazla olabilmektedir. Meme dokusu az olan bayanlarda ise başka bayanlara göre daha az bir hacım artışı yani göğüs büyümesi mümkün olacaktır.

ameliyatsiz-gogus-buyutme-islemi2
ameliyatsiz-gogus-buyutme-islemi3
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı