Ajurlu Saç Örgü Modeli Yapımı- Şiş Örgü Modelleri

Ajurlu Saç Örgü Modeli Yapımı
Ajurlu Saç Örgü Modeli Yapımı

Şiş ile yapılan ve bayan yelekleri, hırka, bebek örgüleri, kazaklar, berelerde kullanabileceğiniz burgu ve ajur örgü modeli oldukça hoşunuza gidecek. İçerisinde hem saç örgüsü hem de saç örgüleri aralarında ajur bulunmaktadır. Ücretli olarak satılan bu güzel örgü örneğinin desenini ve yapılışını isterseniz buradan satın alabilirsiniz. İsterseniz de bu konu altında paylaşacağım yapılış videosunu izleyerek de öğrenebilirsiniz.

Şiş örgü modelleri içinde güzel bir örnek olarak sınıflandırabileceğimiz burgu ve ajur modeli 34 ilmekten ve 35 sıradan oluşmaktadır. Misinalı bir şiş kullanılmıştır. Ayrıca saç örgüsü modelinde yardımcı bir şişe daha ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca ince bir ipi iki kat kullanarak örme işlemi gerçekleştirilmiştir. Videolu anlatımda bu örgü modelinin bir kısmı anlatılmıştır. Zaten nasıl örüldüğünü kavradığınızda devamını getirir durumda olacaksınız.

Ajurlu Saç Örgüsü Modeli Videolu Anlatımı:

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı