Ana Sayfa Moda Açık Omuzlu Sokak Modası

Açık Omuzlu Sokak Modası

açık omuzlu moda
açık omuzlu moda

Bu sene düşük omuzlarla yapılan kombinler çoğu bayan tarafından tercih edilmektedir. Günlük ve gündelik kombinlerde bu trendler yerini çoktan garantilemiş durumdadır. Ayrıca bu tür kombinlerde dantelden detaylar ya da fırfırlı olan İspanyol görünümdeki omuzlar da gayet şık dekolteler oluşturacaktır.

Bu yazın trendleri arasında olan omuz açık bluz da iyine tercihler arasında olacaktır. Sokak modasında bu yaz off the shoulder meselesi yaygın olacak gibi duruyor. Kol da oluşan o dekolteli detaylar sayesinde elbisede romantik bir hava yakalamak mümkün olacaktır.

Gündelik özensiz ya da basit tarzda daha çok dağınık bir görünüm şekli katan bu giyimde oldukça rahat edeceksiniz. Güneşi ilk gören kısım olarak omuzları söylemek yerinde olacaktır. Diğer detaylara bakılınca ise her yere özensiz şekilde hazlıklı olmayı vaat edebilmektedir.

Aslında bu trend geçtiğimiz sezondan bulaştı da denilebilir. Yaz ve ilkbahar açık omuz detaylarında dantelli ya da tığ işi hafif türde romantik bohem havası veren o trendleri demek gerek kesinlikle. Kombinler arasında yine vücudu saran parçalarla dökümlü olan bluzlar yer alabilmektedir.

Açılıp saçılabilen omuzlar bu trendle oldukça genişleyeceğe benziyor. Bu da bize kesinlikle rahat kombinlerin tadını çıkartmak olarak yansıyacaktır diyebiliriz. Hasır bir şapka saçları açık bir bayan olarak bohem havasında tasma kolye de ekleyerek süslenip oldukça seksi bir kadın havası yakalamak bu kombinlerle mümkün olacaktır.

acik-omuzlu-sokak-modasi acik-omuzlu-sokak-modasi1

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here