50’den Fazla En Yeni Mekik Oyası Modelleri 2017

En Yeni Mekik Oyası Modelleri 2017 55
En Yeni Mekik Oyası Modelleri 2017 55

Merhaba hanımlar. Sizlere yeni mekik oyası örnekleri buldum ve hemen sitemde paylaşmak istedim. Birbirinden güzel mekik oyalarını sizler için araştırıp ve derleyip bir resim galerisi haline getirdim. İçlerinden en beğendiklerinizi işlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Mekik oyaları bilindiği üzere mekik denen bir alet ile örülmektedir. Diğer oyalarda olduğu gibi tığ ve iğne kullanılmamaktadır. Bu yüzden mekik oyası yapım tekniğini iyice kavrayıp el alışkanlığı kazanmak gereklidir. Tabi bu gözünü korkutmasın. Mekik oyalarını öğrenmek ve yapmak zordur algısı siz de oluşmasın. Tığ ve iğne oyalarının kolay örnekleri olduğu gibi kolay mekik modelleri de mevcuttur. İşe bu tarz mekik oyalarını yapmayı deneyerek başlayabilirsiniz. Bu sebeple de Mekik Oyası Modelleri 2017 isimli resimli galerimde kolay mekik oyalarına da yer vermeye çalıştım.

En Yeni Mekik Oyası Modelleri 2017 48
En Yeni Mekik Oyası Modelleri 2017 48

Aşağıdaki mekik oya örnekleri ile çok güzel yemeni, masa örtüleri, oda takımları, yastık, perde ve yatak örtüleri hazırlayabilirsiniz. Hatta galeride örnek resimlerde olduğu gibi takılar yapabilir ve dekoratif amaçlı işlerde çıkartabilirsiniz. Bu resimler sizlere daha farklı ve değişik mekik oya modelleri çıkarmak için ilham da verecektir. Kendinizi geliştirmenizi ve giderek daha kaliteli oyalar örmenizi sağlayacaktır.

Eğer bu resimler yeterli gelmedi ise en güzel mekik oyası modelleri ve yeni mekik oyaları konularımdaki resimlere de bakabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı