42 Tane Tığ İşi Çeşitli Örgü Örnekleri

çeşitli tığ işi örgü örnekleri
çeşitli tığ işi örgü örnekleri

Örgü örneklerine her zaman bayılıyorum. Sizlere bu çalışmamda ise 42 tane tığ işi çeşitli türde örgülerden söz etmek istiyorum. Örgü seven hanımlara son derece özel olan bu örgü galerisini sergilemek istedim. Tığ işi örgülerde, özellikle bu tür çalışmalara gönül vermiş bayanları ilgilendiren pek çok model yer almaktadır. Örgü örneklerindeki o farklılıklar ilk bakışta hemen ortaya çıkabilmektedir. Galeride yer alan 42 tane bir birinden harika parçaya göz attıkça adeta ufkunuz açılacaktır. Siz de dilerseniz evde kolayca bu elit türdeki tığ işi çalışmalarının örneklerini yapabilirsiniz. Kendi başınıza veya dilerseniz de bir komşudan yardımla, bu eşsiz çalışmalar basit şekilde yapılabilirler.

Elde yapılan tığ işi modellerinin daha fazla örneklerine ulaşmak için siz de bu adresten yararlanabilirsiniz. Her geçen gün örgü işinde yeni modellerin varlığı, Türkiye’nin en özel yörelerinde sunulmaktadır. İnternet aracılığı ile o güzel örneklere rahatlıkla siz de ulaşabilirsiniz. Bu şık örneklere ulaştıktan sonra sizde kolayca tığ işi örneklerini evde örebilirsiniz. Kendinize bir örgü örmek istediğinizde tığ işi yapılan örgü örnekleri işinizi görecektir. Her biri el emeği olan çeşitli güzelliklere sahip modelleri baştan aşağı inceleyebilirsiniz. Böylece o örneklerin ne kadar özel olduklarını kolayca keşfedebilirsiniz. Sunduğum 42 tane tığ işi çalışma sayesinde artık siz de basit şekilde bu örnekleri yapabileceksiniz.

Verimli bir tığ işi çalışma örneğini internette her sayfada bulmak mümkündür. Bazı modellerin bir araya gelmiş halini internette bulmak da zor olabilir. Deneyeceğiniz yazlık yelek türünde aslında oldukça özel bir işlem uygulanmaktadır. Zorlanmayacağınızı umduğum örgü iş tığ çalışmalarından biri ise, bebeklere özel örgü yeleklerdir. Örgü bebek yeleklerini yaparken bazı püf noktalara dikkat etmek gerekebilir. Yine püf noktaları konusunda, örgü motiflerini ve ya bebek battaniye türlerini sizde kolayca yapabilirsiniz. Örgü işlerinde ayrıca yatak örgülerini, dilerseniz bu örnekler arasında siz de keşfedebilirsiniz.

tığ işi örgü model çeşitleri
çeşitli örgü örnekleri tığ işi
tığ işi çeşitli örgü örnekleri
42 tane tığ işi örgü modelleri
42 tane tığ işi örgü örnekleri
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı