30 Tane Rize İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

En yeni Havlu Kenarı Rize İğne Oyaları
En yeni Havlu Kenarı Rize İğne Oyaları

Selam arkadaşlar; iğne oyaları hakkında yine yazmak istedim. 30 adet birbirinden güzel Rize iğne oyası havlu kenarı modellerini beğeninize sundum. Son derece elit örneklerin de içlerinde yer aldığı gerçek anlamda tığ işi çalışmaları seven hanımların dikkatini çekecek türdendir. İğne oyaları genel anlamda bayanların en sık tercih ettikleri el işi türlerindendir. Siz de bu örnekleri baz alıp evlerinizde buna benzer motifler çıkarabilirsiniz. Bu durum aynı zamanda ev ekonominize de katkıda bulunacaktır. Bu yazımızda yer alan resimli galerilerin her biri kesinlikle göz nuru el işi tığla yapılan çalışmalardır. Önceki paylaşımlarda benzer çalışmalara hep yer verdim. Daha bol örnek çeşidiyle bu yazımda da sunduğum tığ işleri, birbirinden benzersiz örnekler olup her biri kesinlikle tığla yapmak isteyeceğiniz düzeydedir.

Daha çok çeyizleri süslemede kullanılan, genç kızların beğenisini toplamayı başarmış modern örneklerden tercih ederek galeriye ekledim. Bu da sizin için varsa genç kızlarınızı sevindirecek bir durum olacaktır. Komşunuzla beraber bu tür işleri yapıyorsanız, yine ona yardımcı olmak açısından veya hobi olarak bile işlenebilecek tığ işi çalışmalardır. Çeyizlere özel ve kullanışlı gelebileceğini rahatlıkla söyleyebileceğim türdeki bu iğne oyası modellerinden çeyizlik dantel örnekleri de yapmak mümkün olacaktır. 2016 yılının birçok popüler modelinin yer aldığı 30 tane Rize iğne oyası havlu kenarı motifleri beğeninizi alacak türde görünmektedir. Dileyenler sevdiklerine armağan etmek veya kızlarına çeyizleri için bu örnekleri yapmak isteyebilirler.

Birçok örneği baz alıp havlu kenarı motiflerini siz de kolayca yapabilirsiniz. Karadenizli hanımların el becerisini konuşturduğu Trabzon iğne oyası modelleri de yine Rize iğne oyası modelleri kadar ünlü motiflerdir. El iş örmede adeta rekor kıran bölge Karadeniz bölgesidir de denilebilir. 30 tane Rize işi iğne oyası havlu kenarı modellerini denediğinizde, ne kadar kolay yapılabilecek türde motifler olduğunu fark edeceksiniz. Ben denedim ve gayet hoşuma giden örnekler çıkarmayı başardım diyebilirim. Siz de asla zorlanmadan kolay gelecek Rize iğne oyası havlu kenarı örneklerini kolayca yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı